Sergei Zenjov (vasakult) alustab täna põhikoosseisus.Foto: MARTIN ATSO
4. september 2014, 22:40

Zlatan lõi kaheldava värava, kuid alistas siiski Eesti (7)

2016. aasta EM-valiksarjaks valmistuv Eesti jalgpallikoondis kaotas täna peetud sõprusmängus 0:2 Rootsile. Võõrustajate kahe värava autoriks oli Zlatan Ibrahimovic.
22:42
viljarvoog

"Eesti kaotas Rootsile 2:0." Ei, Eesti kaotas Zlatanile, viigistas 10 rootslasega. Muidu meie meestelt igati viisakas esitus.

22:39

Lõpuvile! Eesti kaotab 0:2 Rootsile

22:38
merililuuk

0-2 kaotus, kuid vaatamata tulemusele on tunne hea. Lindpere saab Kostja asendamisega hakkama. Ojamaa suudab väravaid lüüa. #Eestieest

22:36

Veel üks vahetus - Aleksandr Dmitrijev saab kolmeks minutiks väljakule, ära läks Ilja Antonov.

22:28

Ibrahimovici lahkumine on tähendanud Rootsi meeskonnale vaid üht - passimine! Rootsi ilma Zlatanita on nagu õlu ilma humalata.

22:28
ottjarvela

83. minutil kuulutati välja meeskondade parimad tänases mängus. Eestil Joel Lindpere, Rootsil Zlatan Ibrahimovic. Õiged valikud mõlemad.

22:26
martkase

Jalgpall ei ole tegelikult nii igav mäng nagu see tänane Rootsi - Eesti on.

22:22

Sergei Pareiko on teinud täna mitmeid supertõrjeid. Ainsana jäi alistamata Zlatan.

22:21
ottjarvela

Joel Lindpere tänane esitus tõestas, et Magnus Pehrsson rääkis õigust, kui ütles, et Eestil on Vassiljevi rolli täitmiseks mees olemas.

22:18

Kaimar Saag saab kirja 17 mänguminutit, teisel poolajal veidi kahvatum olnud Joel Lindpere läheb istuma.

22:17

Friends Arenal on täna 15 421 vutifänni ning selles arvestuses juhib küll Eesti: kohalikud kisatakse lihtsalt üle.

22:15

See uni, mis esimesel poolajal väga kaugele jäi, on nüüd vaikselt ahistamas - mängutempo on väga maha tõmmatud ning mõlemad meeskonnad otsivad mikroskoobiga pragusid vastaste asetustes.

22:12

Müts maha Eesti fännide ees, kelle kisa on kuulda Tallinnassegi.

22:10

Vahetuspaus, rootslased toovad sisse kolm meest, sealhulgas saab marulise aplausi lahkuv Zlatan, mis on nõnda vali, et ei ole kuulda kergendatult hingavat Morozovit. Eesti poolelt tulevad sisse Kams ja Purje ning välja Zenjov ja Vunk.

22:05

Pall võrgus, aga Ojamaa suluseisus. :(

22:01

Kui Enar Jääger jäi vähese mängupraktika tõttu täna avapoolajaks pingile, siis Sergei Pareikot pole puuduv mänguaeg rooste ajanud. Taas ta päästab kauni spartakiaadiga!

21:57

Tikk-takk, kell käib, pall on enamasti keskväljal. Rootslased on taibanud, et neil vedas, et avapoolaeg nende värav puhtaks jäi ning Eesti poolkaitsjatele käiakse palju kõrgemalt peale.

21:50

Mõlemad meeskonnad vahetavad, Eesti poolt tulevad sisse Ojamaa ja Jääger ning puhkama pääsevad Anier ja Teniste.

Zlatan (pagan) on jätkvalt platsil.

21:39
ottjarvela

Henrik Ojamaa teeb vaheajal mänguvormi väel väljakul sooja (loe: tuleb kohe II pa alguses platsile).