Korvpalli MM

VIDEO JA FOTOD: USA staarid said hoolimata kobavast algusest Ukraina üle kindla võidu  (1)

Õhtuleht.ee, 4. september 2014, 20:48
USA - Ukraina 95:71. Pildil USA ääremängija Kenneth Faried. ANDER GILLENEA
USA korvpallikoondis lõpetas MMi alagrupimängud kindla 95:71 võiduga Ukraina üle. Sealjuures kaotati esimene veerandaeg 14:19!

Poolajaks läks USA siiski 44:32 ette ja mida aeg edasi, seda suuremaks USA edu muutus. USA resultatiivseim oli 17 punktiga James Harden, 14 punkti lisas Stephen Curry. Ukrainale tõi Vjatšeslav Kravtsov 15 punkti.

USA lõpetas C-grupi mängud täisedu 5 võiduga, Ukraina sai 2 võitu ja 3 kaotust ning jäi napilt nelja hulgast välja. C-grupis saab teise koha õhtuse kohtumise Türgi - Domikaani Vabariigi võitja. Lisaks neile kolmele pääseb kindlasti edasi veel Uus-Meremaa.

Kaheksandikfinaalis läheb USA vastamisi D-grupi neljanda ehk Mehhikoga.

14. september 2014, 10:22