Korvpalli MM

FOTOD: USA marssis muretult veerandfinaali

Toimetas Kaspar Koort, 6. september 2014, 18:34
USA pääses kindlalt veerandfinaali LLUIS GENE
Korvpalli MMi esimene veerandfinalist on USA, kellel polnud vähimatki muret Mehhiko alistamisega.

USA haaras kiirelt initsiatiivi ning asus 13:2 juhtima. Esimese veerandi lõpuks suutis Mehhiko siiski veel niivõrd-kuivõrd mängus sees olla - veerandaeg kaotati 13:23 - kuid teisel veerandil panid USA staarid juba selgemalt oma võimu maksvusele ning kuigi kohati oli neil raskusi Mehhiko maa-ala kaitse lahti muukimisega, ei tekkinud võitjas mõistagi kordagi kahtlust. Mängu lõppedes olid viimasel veerandil suuresti vahetusmehi kasutanud jänkide võidnumbrid 86:63.

USA resultatiivsemad olid Stephen Curry 20 (kolmesed 6/9) ja Klay Thompson 15 punktiga, üleplatsimeheks kerkis aga mehhiklaste Gustavo Ayon, kes viskas 25 punkti.

USA vastaseks veerandfinaalis on kas Sloveenia või Dominikaani Vabariik.

8. september 2014, 00:45
Täna korvpalli MMil: Leedu pääses Uus-Meremaa vastu ehmatusega, lisaks veel kolm maiuspala!
7. september 2014, 14:19
7. september 2014, 00:44