Prantsusmaa edenes kaheksa parema sekkaFoto: DANI POZO
Korvpalli MM 2019
6. september 2014, 21:05

FOTOD: suure edu maha mänginud Prantsusmaa pääses ehmatusega

Korvpalli MMil pääses teisena veerandfinaali valitsev Euroopa meister Prantsusmaa, kes alistas viie punktiga Horvaatia koondise.

Närviliselt ja punktivaeselt kulgenud esimese poolaja järel panid prantslased kolmandal veerandil korraliku karusselli käima ning poolteist minutit enne veerandi lõppu juhiti juba 16 punktiga 46:30.

Ometi ei visanud horvaadid püssi põõsasse ning üleplatsimehena 27 punkti visanud Bojan Bogdanovici vedamisel jõuti 52 sekundit enne normaalaja lõppu miinus kahe peale. Enamaks siiski jaksu ei jätkunud ning viimaste sekundite vabavisetega võtsid prantslased lõpuks 69:64 võidu. Nicolas Batum oli võitjate parim 14 silmaga.

Veerandfinaalis läheb Prantsusmaa vastamisi Hispaania - Senegali mängu võitjaga.