Jalgpall

Vigastada saanud Ilja Antonov: Jätsin oma jala, kus ta oli, see on võit! (1)

Merili Luuk, Lilleküla, 9. september 2014 00:50
Ilja Antonov.Foto: MATI HIIS
Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Ilja Antonov, kes pidi väljakult lahkuma teise poolaja alguses parema jala hüppeliigesevigastuse tõttu, oli rõõmus, et vigastaja ei jäänud karistuseta. Nimelt ründas Antonovile haiget teinud kollase kaardi teeninud Dalibor Stevanovic hiljem Joel Lindperet ning saadeti teise hoiatuskaardi järel platsilt minema!

"Kui esimesel poolajal sain jalale kõksu, siis lahendasime selle probleemi ära. Teisel poolajal aga olukord mulle enam ei meeldinud. Ta (Stevanovic - toim.) tuli jõhkralt korkidega peale, kuid seda juhtub kahjuks tänapäeva jalgpallis tihti. Pärast sain teada, et just tema eemaldati. Seepeale jätsin oma jala, kus ta oli, see on võit! Saime siiski positiivse resultaadi," muigas ta.

Magnus Pehrssoni usalduse teeninud Levadia poolkaitsja on koos teise noorpalluri Karol Metsaga saanud seni üllatavalt hästi hakkama. Antonov ise jäi aga tagasihoidlikuks: "Kõige olulisem on tulemus, vahet pole, kes selle ära teevad. Mulle meeldib mu roll, kui saan vasakult äärelt liikuda keskele. Tahan ja saan seal tööd teha ning Metsaga on hea mängida. Tunnen end väga mugavalt."

Samal teemal

24.09.2014
Pehrsson nimetas esialgse valiku mängudeks Leedu ja Inglismaaga. Vigastust raviv Vassiljev nimekirjas!
16.09.2014
TÄNA: Viimati Sillamäe käest 0:3 kolaka saanud Levadia üritab võtta revanši
12.09.2014
Levadia tõusis liidriks
10.09.2014
Eesti koondis kaalub järgmise valikmängu eel kunstmurul treenimist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee