Jonas Valanciunas (esiplaanil) tahab türklastele paksu pahandust tekitadaFoto: QUIQUE GARCIA
Korvpalli MM 2019
9. september 2014, 23:57

Korvpalli MMil peeti esimesed veerandfinaalid - Leedu ja USA nelja parema sekka! (1)

Korvpalli MMil oli täna õhtul kavas kaks esimest veerandfinaalmängu. Päeva esimeses kohtumises alistas Leedu Türgi koondise, teises küttis USA aga Sloveeniale koguni 43-punktise sauna.
23:56

USA võidab kohtumise lõpuks 43 punktiga 119:76, kusjuures kahekohalise arvu punkte saavad kokku kuus mängijat, resultatiivseimana viskab Klay Thompson 20 silma. Sloveenide edukaim on Goran Dragic 13 punktiga.

Poolfinaalis kohtub USA neljapäeval Leeduga.

23:37
Ville Arike

Sloveenia jõud on teiseks poolajaks otsas, ning ka ameeriklased panid ühe käigu juurde. Kogu lugu.

23:32

USA võidab veerandi 37:22 ja juhib enne viimast perioodi 86:64. Kes tahab homme tööle vähe selgema peaga jõuda, võib nüüd ära magama minna.

23:18

Pool kolmandast veerandist mängitud, USA hakkab vaikselt eest libisema. 63:49

22:57
Ville Arike

Kiirrünnakutest saadud punktid on 17:2... Ehk positsioonirünnakuid arvestades juhib Sloveenia 40:32.

22:54
Ville Arike

Sloveenia on tubli ja võitleb. Teine veerandaeg jäi viiki ja näitas - eeldame, et finaali jõuavad Hispaania ja USA - Hispaaniale päris hästi, kuidas ameeriklaste vastu mängida tuleb.

22:53

Esimene poolaeg on lõppenud ja Sloveenia endiselt mängus sees - USA eduseis ikka seitse punkti 49:42.

Faried on toonud ameeriklastele 12 ja Lorbek sloveenidele samuti 12 silma.

22:39

Viis minutit teisest veerandajast mängitud, USA edu kümme silma 41:31.

22:36
Ville Arike

USA 14 ründelauapalli esimese veerandajaga on muidugi lihtsalt uskumatu näitaja.

22:32
Ville Arike

Ning Sloveenial tuleb põhi- ja vahetusmeestel selge vahe sisse.

22:28
Ville Arike

Üks on selge: USA võtab täna jõu ja võimuga selle mängu ära. Mängulises plaanis saab Sloveenia hakkama, aga võimu jääb selgelt väheks.

22:27

Veerandaja teine pool pole Sloveenial enam nii hea olnud ning USA juhib esimese perioodi lõpuks 29:22.

USA visketabavus on nõrk (30%), kuid et ründelauast on kätte saadud 14 palli sloveenide 2 vastu, ongi selge, kust vahe sisse tuleb. Kuid hetkel on Sloveenia veel ikkagi mängus sees.

22:23

Leedu - Türgi mängu tipphetked:

22:12

Pool esimesest veerandist mängitud, hetkel pole sloveenidel hullu midagi. USA ees kolmega 13:10.

22:01

USA ja Sloveenia alustasid!

22:00

21:09

Leedu võit piltides:

20:13

Jonas Maciulis ütles, et 3. ja 4. veerandajal mängis Leedu koondis täpselt niimoodi meeskondlikult nagu peab.

20:12
LithuaniaBasket

Mačiulis to @BasketNews_lt: "The way we played in 3rd & 4th quarter was an example of how Lithuanian team basketball is played!" #Spain2014

19:50

Leedu hoiab edu ning võidab kohtumise lõpuks 12 punktiga 73:61.

Seibutiselt võitjatele 19, Gönlümilt kaotajatele 13 silma. Poolfinaalis kohtub Leedu kas USA või Sloveeniaga.