Korvpalli MM

FOTOD: Leedu kossukoondis pääses MMil poolfinaali

Toimetas Kaspar Koort, 9. september 2014, 20:09
Leedu on taaskord maailma nelja parima korvpalliriigi seas! JOSEP LAGO
Korvpalli MMi esimene poolfinalist on Leedu, kes alistas veerandfinaalis Türgi 73:61.

Kohtumine ei alanud Leedu jaoks kõige kergemalt ning avaveerandi lõpuks jäädi 5-punktisesse kaotusseisu 13:18.

Kuid teise veerandi 20:10 võiduga haarati mänguohjad juba enda kätte. Tõsi, kolmandal veerandil lubati türklastel teha 12:0 vahespurt, kuid kaugvisetega (kokku tabati neid 10/19) saadi uuesti ree peale ning viimast veerandaega dikteeriti taas ise. Lõpuks leedukatele 12-punktine võit 73:61 ning pääs poolfinaali, kus kohtutakse USA ja Sloveenia vahelise veerandfinaali võitjaga.

Võitjate resultatiivseim oli Reinaldas Seibutis 19 punktiga, Türgile tõi Kerem Gönlüm parimana 13 punkti.

12. september 2014, 00:07
FOTOD: Leedu suutis MMi poolfinaalis ameeriklastega sammu pidada vaid esimesel poolajal
11. september 2014, 00:46
Korvpalli MMi viimased veerandfinaalid: Serbia tümitas Brasiiliat, Prantsusmaa lõpetas peoperemeeste turniiri!
10. september 2014, 17:47
9. september 2014, 23:57
Korvpalli MMil peeti esimesed veerandfinaalid - Leedu ja USA nelja parema sekka!