USA tegi sloveenidega, mida ise tahtisFoto: Manu Fernandez
Korvpalli MM 2019
10. september 2014, 00:10

FOTOD: USA hävitas Sloveenia võimsa teise poolajaga

Korvpalli MMi esimese poolfinaalpaari moodustavad Leedu ja USA. Kui Leedu alistas päeva esimeses veerandfinaalis Türgi 12 punktiga, siis USA nüpeldas hiljem Sloveeniat lausa 43 silmaga 119:76.

Kui esimesel poolajal suutsid sloveenid veel niivõrd-kuivõrd ameeriklastega sammu pidada - see kaotati vaid 7 punktiga 42:49 - siis teine poolaeg oli eurooplaste jaoks tõeline õuduste unenägu: ameeriklased tegid, mis ise tahtsid, võitsid selle 70:34 ning kogu mängu 119:76.

Võitjate kasuks viskasid kuus meest kahekohalise arvu punkte, resultatiivseimana sai Klay Thompson kirja 20 punkti. Kenneth Faried lisas 14 punkti ja 10 lauapalli, Anthony Davis 13 punkti ja 11 lauapalli. Sloveenia parim korvikütt oli 13 punkti visanud Goran Dragic.