Alagrupis Prantsusmaa Hispaaniale vastu ei saanud. Kuidas läheb täna?Foto: JAVIER SORIANO
Korvpalli MM 2019
11. september 2014, 00:46

Korvpalli MMi viimased veerandfinaalid: Serbia tümitas Brasiiliat, Prantsusmaa lõpetas peoperemeeste turniiri! (1)

Korvpalli MMil selguvad täna õhtul viimased poolfinalistid. Esimeses veerandfinaalis tümitas Serbia 28 punktiga Brasiiliat, teises sai aga valitsev Euroopa meister Prantsusmaa jagu peoperemeestest hispaanlastest.
01:51
01:24
01:20

Prantsusmaa vägev võit fotodes:

00:52
Ville Arike

Mnjah, Hispaania kolmesed 22/2... Pau oli kaotajate poolel ainus mängija, kelle +/- saldo jäi nulli. Kehvim (-14) oli see tema vennal Marc Gasolil.

00:50
Ville Arike

Nüüd jääb veel vaid küsimus, kas keegi kolmikust Leedu, Serbia, Prantsusmaa saab ka USA-le vastu?

00:49
Ville Arike

Ning poolfinaalis kohtuvad Prantsusmaa - Serbia, kes olid alagrupis oma tänaste vastaste Hispaania ja Brasiilia järel kolmas-neljas. Jah, õiged mängud algavad teadagi kus.

00:46

00:45

Diaw prantslaste resultatiivseim 15 punktiga, Heurtelilt 13 punkti. Hispaania parim Pau Gasol 17 punkti ja 8 lauapalliga. Statistika

00:44
Ville Arike

Põhiline on asjaolu, et Prantsusmaa tegi Hispaaniale ära ka Tony Parkerita. Kui lauavõitlus kaotatakse 28:50, polegi võimalik võita.

00:43

JA USKUMATU ONGI TÕEKS SAANUD! Prantsusmaa võidab kohtumise 65:52 ning sellega on peoperemeeste turniir lõppenud!

00:41

37,9 sekundit! Gelabale vabakad sees! 64:52

00:41
ottjarvela

Prantsusmaa kossukoondise võit koduplatsil mängiva Hispaania üle MMi veerandfinaalis on olnud läbinisti superäge vaadata! Fenomenaalne mäng!

00:39

46,8 sekundit jäänud, Huertel tabab mõlemad vabavisked! 62:52

00:39
Ville Arike

See mäng on läbi! Prantsusmaa väärib võitu, kangelaseks kerkis seisult 55:52 esmalt läbimurdel korvi saavutanud ja seejärel kolmese lisanud noor mängujuht Thomas Heurtel. Hispaania kodune suurvõistlus lõpeb fiaskoga nagu ka 2007. aastal (EMi finaalis kaotati Venemaale).

00:37

1:04 ja Heurtel tabab kolmese! 60:52!

00:34

Gasoli korvile vastab kohe Heurtel ning Prantsusmaa edu ikka pluss viis 57:52. Normaalaja lõpuni 1:50.

00:33

2.30 Diaw ja 55:50!

00:30

4.08 jäänud, Gasolilt 2+1 ja Prantsusmaa edu 51:48

00:25
Ville Arike

Hoopis Prantsusmaa on end uuesti leidnud ja näitab ilmselgelt oma turniir parimat korvpalli. Kuus punkti külaliste kasuks ja alla seitsme minuti mängida, ning füüsiliselt tugeva tiimi vastu pole hispaanlastel sugugi lihtne seda vahet tagasi mängida.

00:24

Diaw sopsab üle pika aja kolmese ja prantslaste edu 6:41 enne normaalaja lõppu 51:45. Hispaania võtab aja maha.