5
fotot
Alagrupis Prantsusmaa Hispaaniale vastu ei saanud. Kuidas läheb täna? (JAVIER SORIANO)

OTSEÜLEKANNE ON LÄBI

Korvpalli MMil selguvad täna õhtul viimased poolfinalistid. Esimeses veerandfinaalis tümitas Serbia 28 punktiga Brasiiliat, teises sai aga valitsev Euroopa meister Prantsusmaa jagu peoperemeestest hispaanlastest.

• 01:51
  • 01:24
  • 01:20
  • 00:52
    Ville Arike

Mnjah, Hispaania kolmesed 22/2... Pau oli kaotajate poolel ainus mängija, kelle +/- saldo jäi nulli. Kehvim (-14) oli see tema vennal Marc Gasolil.

• 00:50
    Ville Arike

Nüüd jääb veel vaid küsimus, kas keegi kolmikust Leedu, Serbia, Prantsusmaa saab ka USA-le vastu?

• 00:49
    Ville Arike

Ning poolfinaalis kohtuvad Prantsusmaa - Serbia, kes olid alagrupis oma tänaste vastaste Hispaania ja Brasiilia järel kolmas-neljas. Jah, õiged mängud algavad teadagi kus.

• 00:46

• 00:45

Diaw prantslaste resultatiivseim 15 punktiga, Heurtelilt 13 punkti. Hispaania parim Pau Gasol 17 punkti ja 8 lauapalliga. Statistika

• 00:44
    Ville Arike

Põhiline on asjaolu, et Prantsusmaa tegi Hispaaniale ära ka Tony Parkerita. Kui lauavõitlus kaotatakse 28:50, polegi võimalik võita.

• 00:43

JA USKUMATU ONGI TÕEKS SAANUD! Prantsusmaa võidab kohtumise 65:52 ning sellega on peoperemeeste turniir lõppenud!

• 00:41

37,9 sekundit! Gelabale vabakad sees! 64:52

• ottjarvela 00:41

Prantsusmaa kossukoondise võit koduplatsil mängiva Hispaania üle MMi veerandfinaalis on olnud läbinisti superäge vaadata! Fenomenaalne mäng!

• 00:39

46,8 sekundit jäänud, Huertel tabab mõlemad vabavisked! 62:52

• 00:39
    Ville Arike

See mäng on läbi! Prantsusmaa väärib võitu, kangelaseks kerkis seisult 55:52 esmalt läbimurdel korvi saavutanud ja seejärel kolmese lisanud noor mängujuht Thomas Heurtel. Hispaania kodune suurvõistlus lõpeb fiaskoga nagu ka 2007. aastal (EMi finaalis kaotati Venemaale).

• 00:37

1:04 ja Heurtel tabab kolmese! 60:52!

• 00:34

Gasoli korvile vastab kohe Heurtel ning Prantsusmaa edu ikka pluss viis 57:52. Normaalaja lõpuni 1:50.

• 00:33

2.30 Diaw ja 55:50!

• 00:30

4.08 jäänud, Gasolilt 2+1 ja Prantsusmaa edu 51:48

• 00:25
    Ville Arike

Hoopis Prantsusmaa on end uuesti leidnud ja näitab ilmselgelt oma turniir parimat korvpalli. Kuus punkti külaliste kasuks ja alla seitsme minuti mängida, ning füüsiliselt tugeva tiimi vastu pole hispaanlastel sugugi lihtne seda vahet tagasi mängida.

• 00:24

Diaw sopsab üle pika aja kolmese ja prantslaste edu 6:41 enne normaalaja lõppu 51:45. Hispaania võtab aja maha.

• 00:19
    Ville Arike

Hispaanial tuleb rünnakul endiselt välja ainult kolmandik asjadest, kuid kõva kaitse abil on punktiga ette saadud. Näis, kas veerandaja viimase rünnaku Rodriguezi alley-oop sööt Rudyle ja võimas pealtpanek panevad võõrustajad lõpuks elama.

• 00:17

Kolmas veerandaeg on lõppenud, Hispaania juhib minimaalse vahega 43:42.

• 00:11

Mäng on läinud väga närviliseks ning praak järgneb praagile. Nii ühelt kui ka teiselt poolt.

• 00:04

Pool kolmandast veerandist mängitud ja seis viigis 39:39.

• 00:01

Hispaania on alustanud veerandaega 6:0 vahespurdiga ning prantslaste edu vaid üks punkt 35:34. Kolm minutit mängitud.

• 23:44
    Ville Arike

Kui Hispaania ikka jõuab finaali ja USA samuti, kulub peoperemeestele üks selline äratus just ära. Ja ka oma nõrkade kohtade nägemine. Ebapiisavast valmisolekust annavad märku masendav allajäämine lauavõitluses (10 palliga) ning asjaolu, et üheksa esimest kolmest visati mööda.

• 23:42
    Ville Arike

Hispaania koondist pole võimalik ära tunda. Ju mõjutab kaks asjaolu: suured võidud on teinud oma töö ja mänguks poldud valmis nii nagu peab ning eelmise kohtumisega jäi sisse väga suur vahe. Kuid vaheaja 15 minutit on piisav selleks, et end kokku võtta ja tuua mängu murrang.

• 23:41

Esimene poolaeg on lõppenud ning Prantsusmaa juhib seitsme punktiga 35:28.

Diaw on toonud prantslastele 8 ja Pau Gasol hispaanlastele 6 punkti.

• 23:28

Pool teisest veerandist mängitud, jätkub punkt-punkti mäng. 21:21

• 23:16

Esimene veerandaeg lõppenud, seis on viigis 15:15.

• 23:11

Prantsusmaa 11:2 eduseisust on saanud kaks ja pool minutit enne veerandi lõppu 11:12 kaotusseis.

• 23:05

Kolm minutit mängitud ja Prantsusmaa ees 8:0!