Brasiiliast Serbiale täna vastast ei olnudFoto: JAVIER SORIANO
Korvpalli MM 2019
10. september 2014, 20:55

FOTOD: Serbia ei jätnud Brasiiliale võimaluseraasugi

Korvpalli MMi kolmandas veerandfinaalis sai üllatavalt kindla võidu Serbia, kes alistas Brasiilia koondise koguni 28 punktiga 84:56. Alagrupiturniiril olid mäletatavasti paremad olnud brasiillased 81:73.

Kuigi Serbia hoidis initsiatiivi kohtumise algusest saadik, otsustati mängu saatus lõplikult kolmandal veerandil, mille serblased võitsid 29:12 ja juhtisid viimasele perioodile minnes juba 66:44. Selgelt löödud Brasiilia viimasel veerandil enam ei üritanudki ning nii lõpuks Serbiale kindel ja selge 84:56 võit.

Serblaste resultatiivseimana viskas Miloš Teodošic 23 punkti, Brasiiliale tõi Andreson Varejao parimana 12 punkti ja 9 lauapalli.

Poolfinaalis kohtub Serbia Hispaania - Prantsusmaa vahelise veerandfinaali võitjaga.