USA murdis Leedu vastupanu teise poolaja kahe esimese minutigaFoto: QUIQUE GARCIA
Korvpalli MM 2019
12. september 2014, 00:07

FOTOD: Leedu suutis MMi poolfinaalis ameeriklastega sammu pidada vaid esimesel poolajal (3)

Korvpalli MMil selgus täna õhtul esimene finalist, kui Barcelonas kohtusid USA ja Leedu. Kui avapoolaja järel oli ameeriklaste edu veel kaheksa punkti 43:35, siis teise poolaja kahe esimese minutiga tehti 10:0 vahespurt ja sellega oli asi sisuliselt ka otsustatud. Kohtumise lõpusireeni kõlades ilutsesid tablool ameeriklaste võidunumbrid 96:68.
00:01

Seega esimene finalist USA, Leedu peab aga taaskord leppima pronksimatšiga.

23:59

USA resultatiivseimaks kerkis Kyrie Irving 18 punktiga, James Hardenilt ja Klay Thompsonilt 16 silma.

Leedu resultatiivseimana sai Mindaugas Kuzminskas kirja 15 punkti ja 9 lauapalli.

23:57

Ning mäng on lõppenud USA 28-punktise võiduga 96:68.

23:44

Pisut vähem kui viis minutit jäänud, ameeriklased ees 86:58.

23:32

Kolmanda veerandaja lõppedes on USA eduseis 27 punkti 76:49. Ehk veerand võideti 33:14

23:19

Pool kolmandast veerandist mängitud ja USA edu 61:39. Asi tehtud, nüüd on käes show-time

23:12

Kolmas veerandaeg on alanud ameeriklaste 10:0 vahespurdiga ja nii USA ees juba 53:35. Seda kahe minutiga.

23:10

22:58

Esimene poolaeg on lõppenud, ameeriklased ees kaheksaga 43:35. Thompsonilt USAle 14 silma, Leedu jokkeriks on aga tõusnud Kuzminskas, kel kirjas 12 punkti ja 7 lauapalli.

22:41

Kuid ameeriklased tõelist hoogu ikkagi veel sisse pole saanud - pool veerandist selja taga ja jänkide edu pluss kaheksa 34:26.

22:36

Veerandi lõpuni 7:26 ning ameeriklased saavad pärast Thompsoni kiirrünnakut esimest korda juhtima pluss kümnega 32:22.

22:28

Mängu on jälgimas ka FC Barcelona brasiillastest vutistaarid Dani Alves ja Neymar.

22:26

Esimene veerandaeg on lõppenud, USA edu viis punkti 21:16. Thompsonilt ameeriklaste kasuks 8, Valanciunaselt leedukate kasuks 5 silma.

22:15

Pool esimesest veerandist mängitud, hetkel käib veel punkt-punkti mäng. Leedu ees 11:10.

22:02

22:02

USA - Leedu mäng on alanud!

21:55

Meeskonnad on väljakul, hümnide aeg!

20:49

Ning ka väike tagasivaade eilsesse mänguõhtusse, kui poolfinaali edenesid Serbia ja peoperemehed hispaanlased välja puksinud Prantsusmaa:

20:46

Soojenduseks ka mõned uudislood:

20:44

Meeskonnad kohtusid viimati 2012.a Londoni olümpiamängudel, siis võtsid USA toonased ässad napi 99:94 võidu.

Kellel huvi, siis see mäng on lausa täispikkuses nähtav SIIN!