USA korvpallikoondis on jätkuvalt maailma parim. Mida oligi tarvis tõestadaFoto: PIERRE-PHILIPPE MARCOU
Korvpalli MM 2019
15. september 2014, 00:15

JÕUDEMONSTRATSIOON: USA läks juba esimese veerandajaga oma teed ja võitis finaali lõpuks 37 punktiga (3)

Korvpalli MM jõudis täna hilisõhtul lõpule, kui Madridis toimunud finaalis heitlesid USA ja Serbia koondised. Favoriidiks olid mõistagi ameeriklased ning seda tõestasid nad ilmekalt ka palliplatsil, kui tegid serblastega, mida ise tahtsid ning võtsid lõpuks koguni 37-punktise võidu 129:92.
00:15
Kaspar Koort

Turniiri võib ilmselt kokku võtta järgnevalt: kui ülejäänud meeskonnad mängisid nii, nagu nad oskasid, siis ameeriklased mängisid nii, nagu nad tahtsid.

00:14
00:06
Ville Arike

USAst saab kolmas riik, kes suutnud võita kaks MMi järjest. Varem tegid seda Brasiilia (1959, 1963) ja Jugoslaavia (1998, 2002).

00:01
00:01
23:58

Turniiri MVP-ks valitakse poolfinaalis ja finaalis suurepäraseid esitusi pakkunud Kyrie Irving.

23:57

Turniiri All-Stars: Irving, Teodošic, Batum, Pau Gasol, Faried

23:53

Nii võidab USA kõik üheksa kohtumist, keskmiseks korvide vaheks jääb +33.

23:52

Võitjate resultatiivsemad olid viimast perioodi pingilt vaadanud Irving 26 (kolmesed 6/6) ja Harden 23 punktiga, kahekohalise arvu punkte viskas nende kasuks lõpuks kaheksa meest.

Serbia parimana viskasid Bjelica ja Kalinic 18 silma.

23:48

USA võidab finaali lõpuks 37 punktiga 129:92 ja kroonitakse taaskord maailmameistriks!

23:38

Viis minutit selle MMi lõpuni, USA edu +40 119:79

23:30

Enne viimast veerandit on USA eduseis 105:67. Irvingult 26 (kolmesed 6/6) ja Hardenilt 23 punkti.

23:30
LithuaniaBasket

And we've got a century! 100 points in 28 minutes – that has to be some sort of a World Cup record, right? #Spain2014

23:30

23:28
Ville Arike

Nüüd tuli veel 38-punktiline veerandaeg. USA tahab 150 kokku visata?

23:24

USA-l 100 punkti täis juba kolmanda veerandi lõpuks. Mnjaa...

23:18

Õnneks lahtus suurem närvitsemine ära ning nüüd mängitakse taas korvpalli. Tabavad nii ameeriklased kui ka serblased, pisut vähem kui neli minutit veerandi lõpuni ja USA ees 91:59.

23:09

Mäng kisub inetuks ära, serblased teenivad järjest ebasportlikke ja tehnilisi vigu.