Unitedil hooaja esimene võit tabelisFoto: ANDREW YATES
14. september 2014, 19:51

FOTOD: hakkab tulema! Manchester võttis esimese võidu, Falcao jäi (veel) kuivale

Inglismaa Premier League'i neljandas voorus teenis viimaks esimese võidu Manchester United, kes loputas kodustaadionil Queens Park Rangersit tulemusega 4:0. Debüüdi punasärkide eest tegi ka hiljuti ränga raha eest Manchesteri laenule saabunud Radamel Falcao, kolumblane siiski väravapeos jalga valgeks ei saanud.

United ülekaal oli ilmene (pallivaldamine 69% vs 31%, pealelöögid 19 vs 9), nii et taoline lõppskoor oli igati loogiline.

Skoori avas 24. minutil teine ManU hiljutine täiendus Angel Di Maria, 36. minutil tegi Ander Herrera seisuks 2:0 ja 44. minutil tuli Wayne Rooney löögist 3:0. Kohtumise viimane tabamus sündis 58. minutil, kui Di Maria hea söödu realiseeris Juan Mata.

Võit tõstis Unitedi viie punktiga üheksandale kohale, juhib Chelsea (12) Aston Villa (10) ja Swansea (9) ees.