Levadia sai Sillamäel magusa võiduFoto: TIINA KÕRTSINI
16. september 2014, 19:47

Levadia võttis Sillamäel revanši, Flora alistas Paide tänu neljanda lisaminuti väravale

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 29. voorus sai väärt võidu tabelisse tiitlikaitsja Tallinna FC Levadia, kui võõrsil alistati Sillamäe Kalev 1:0. Meeskondade eelmise omavahelise kohtumise oli mäletatavasti võitnud Sillamäe 3:0.

Levadiale tõi kolm võidupunkti Dmitri Kruglovi 41. minuti tabamus. Teise poolaja keskel oli väljakuperemeestel seejuures hiilgav viigivõimalus, kuid Levadia puurilukk Roman Smiško tõrjus meistriliiga väravakuninga Jevgeni Kabajevi penalti.

Hoopis dramaatilisel kombel sai võidu aga FC Flora: kohtumine Paides sealse linnameeskonnaga oli 1:1 viigisadamasse tüürimas, kuid mängu neljandal(!) üleminutil tõi Sander Posti tabamus kolm punkti ikkagi favoriitide kaukasse.

Nõmme Kalju tümitas samal ajal Jõhvi Lokomotivi, kui võitis matši 9:0. Neli väravat kanti Felipe Nunese, kolm Tarmo Neemelo ja kaks Fabio Pratesi arvele.

Narva Trans alistas kodustaadionil Tallinna Kalevi 3:0, Tartu Tammeka ja FC Infonet tegid 1:1 viigi.

Flora juhib liigatabelit  67 punktiga, teine on Levadia 66 ja kolmas Kalju 63 punktiga. Sillamäel neljandana on tabelis 58 silma.