Aloysius "Lou" Marvin Henry. Foto: KK Pärnu.
Toimetas Vallot Pukk 18. september 2014 14:11
Eile jõudis suvepealinna Aloysius Marvin Henry, kes küll hetkel veel testimisel on, kuid käed loodetakse lüüa lähipäevil. 

"Lepingule veel allkirju alla ei ole pandud, vaatame hetkel, kas ta vastab meie ootustele, loodetavasti on ta meie esindusmeeskonnale uuel hooajal abiks," kommenteeris Mait Käbin, vahendab klubi kodulehekülg. 

Lou, kes eestlaste jaoks enda nime kergemaks tegi, reis oli pikk ja ajavahe andis eile tunda.

Esimesel muljed on mehel positiivsed: "Siin on küll jahe, kuid Eesti meenutab mulle siiski mu oma kodulinna, seal on samuti roheline ja loodus on kena."

Kahe suure kohvriga lennukist välja tulnud, 206 cm pikkune Henry teadis, et Eesti talved on külmad:"Jah, võtsin mõned jakid kaasa,kuna tean, et siin läheb veel külmemaks kui hetkel ilm on. Olen avatud igale uuele väljakutsele, usun, et kõik läheb hästi."

Heiko Rannula juba pimesi tööd ei tee: "Tean teda juba kolm aastat. Tahtsin teda Euroopasse tuua, kuid erinevate probleemide (elamisluba, viisa) pärast jäi see asi katki. Kuna ta ei ole paar aastat professionaalses meeskonnas mänginud, siis saime hinna meie võimalustele vastavaks. Muidugi risk oli, kuna ta ei ole pikalt suures korvpallis kaasa teinud. Ta on roostes ja mitte nii heas mänguvormis - pidin oma sisetunnet usaldama. Usun, et temast on meile sellel hooajal suur abi," rääkis peatreener.

"Meie kõige suuremad murekohad ongi lauapallid ning ta on tugev kaitsemängija, asjaajamine meest Eestisse saada võttis kuu aega, ma loodan, et ta vastab meie ootustele," lisas Rannula.