Arsenalile võit, Liverpoolile kaotusFoto: ADRIAN DENNIS
20. september 2014, 21:56

FOTOD: Arsenal lõi nelja minutiga kolm väravat, Liverpool sai teise kaotuse järjest

Inglismaa jalgpalli Premier League'i viiendas mänguvoorus saavutas Londoni Arsenal kolme viigi kõrvale hooaja teise võidu, Liverpool pidi aga vastu võtma teise järjestikuse kaotuse.

Arsenal kohtus võõrsil Aston Villaga ning võttis 3:0 võidu. Tulemuse teeb erakordseks asjaolu, et kõik Arsenali väravad sündisid nelja minuti jooksul: 33. minutil avas mänguskoori Mesut Özil, minut hiljem duubeldas Kahurimeeste eduseisu Danny Welbeck ning tagatipuks saatis Aly Cissokho 36. minutil palli oma puuri.

Liverpool, kes oli eelmises voorus kaotanud just Aston Villale, sõitis täna külla West Hamile ning avastas ennast juba seitsmendaks minutiks 0:2 kaotusseisust. Raheem Sterling vähendas 27. minutil küll külaliste kaotusseisu minimaalseks, kuid enamat ei suudetud ning kaks minutit enne lõpuvilet pani hoopis Morgan Amalfitano Liverpooli väravavõrgu kolmandatki korda sahisema.