Spordivaria

Kumb on edukam kündja - Baruto või Ott Kiivikas?  (4)

Toimetas Merili Luuk, 23. september 2014 12:30
Eesti mitmekordne meister kulturismis Ott Kiivikas asub nädalavahetusel oma muskleid kasutama kündmiselFoto: ARNO SAAR
Sel nädalavahetusel, 26. ja 27. septembril toimuvad Olustveres Teenindus- ja Maamajanduskooli õppetalu maadel Eesti künnimeistrivõistlused, mille raames leiab aset eraldi VIPide künnivõistlus, kus omavahel võtavad kündmises mõõtu endine sumomaadleja Baruto ehk Kaido Höövelson, kulturist Ott Kiivikas, ajakirjanik Jüri Muttika, ennustaja Igor Mang, põllumajandusminister Ivari Padar, näitleja Ülle Lichtfeldt ning Swedbank panganduse juht Heiki Raadik.

"Künnimeistrivõistlused on traditsioon ja iga-aastane suursündmus Künniseltsile, kuhu kogunevad eksperdid Eestist ja välisriikidest, et vahetada kogemusi ja õppida midagi uut mulla harimise kunsti kohta," sõnas Eesti Künniseltsi juhatuse liige Riho Kala.

Võistlustele on oodatud meisterkündjaid ja noorkündjaid nii Eestist, Lätist, Leedust, Inglismaalt, Saksamaalt ja Soomest. 

Künnimeistrivõistluste ajalugu ulatub 1874. aastasse, regulaarselt on Eestis künnimeistrivõistlusi korraldatud aastast 1965, kuid Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli õppetalu maadel korraldab Eesti Künniselts künnimeistrivõistlusi 2005. aastast ehk kümnendat korda. Igal aastal külastab kaks päeva kestvaid künnimeistrivõistlusi ca 2000 valdkonna spetsialisti, ettevõtjat ja huvilist. Rohkem informatsiooni http://www.eestikynniselts.ee/.

Samal teemal

10.11.2014
ÕHTULEHE VIDEO | Kaido Höövelson alias Baruto siirdub taas Jaapanisse. Üheotsapiletiga.
18.10.2014
Ott Kiivikas – mees, kes saab edukalt hakkama kümnes ametis!
29.09.2014
Ülle Lichtfeldt künnivõistlusel: "Seda oskust võib kunagi reaalselt vaja minna!"
26.09.2014
GALERII: Sumomaadleja Kaido Höövelson asus taas võistlustulle ... kündmises

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee