Arsenali nõutu peatreener Arsene Wenger Foto: IAN KINGTON
24. september 2014, 00:39

Arsenal pudenes liigakarikasarjast, Liverpool vajas edasipääsuks ülipikka penaltiseeriat

Inglismaa liigakarikasarjas selgusid kümme kaheksandikfinaali ehk 16 parema sekka pääsenud meeskonda. N-ö suurtest pidi kohvrid pakkima Londoni Arsenal.

Arsenal võõrustas teist kõrgliigaklubi Southamptonit ja kuigi Alexis Sancheze 14. minuti väravast mindi kohtumist juhtima, tuli veel esimesel poolajal ka enda puurist kaks pall välja koukida. Teisel poolajal skoor enam ei muutunud ja nii Southamptonile 2:1 võit.

Raskustes oli ka teine suurklubi Liverpool, kes vajas esiliigas mängiva Middlesbrough' alistamiseks ülipikka penaltiseeriat: kokku oli realiseeritud 27 penaltit 29-st, kui eksis Middlesbrough' poolkaitsja Albert Adomah ning nii penaltiseeria võit tulemusega 14:13 Liverpoolile. Kohtumise normaalaeg lõppes seisul 1:1, lisaajal lõid mõlemad veel ühe värava, seejuures viigistas külalismeeskond Middlesbrough mänguseisu lisaaja teisel üleminutil penaltist!