Käsipall

KÕVA PAUK! Õlaoperatsioonil käinud Mait Patrail neli kuud audis (2)

Ott Järvela, 24. september 2014 19:37
Eesti käsipallikoondise kapten Mait Patrail meeskonda sügisestes EM-valikmängudes Gruusiaga aidata ei saa, sest taastub õlaoperatsioonist.Foto: ALDO LUUD
Eesti käsipallikoondise kapten Mait Patrial käis täna hommikul atroskoopilisel õlaoperatsioonil, millest taastumine võtab esialgsetel hinnangutel aega neli kuud. Patraili parema ehk viskekäe õlga opereerinud doktor Jens Agneskirchneri hinnangul oli lõikus edukas.

Pikk taastumisaeg tähendab aga, et Hannover-Burgdorf klubi ridadesse kuuluv Patrail ei naase palliplatsile enne Saksamaa Bundesliga kevadringi algust. Järgmised kuud kulgevad taastusravi rütmis.

"Mul on hea meel, et operatsiooni läks hästi ning meie jaoks nii kaitses kui ka rünnakul tähtis mängija naaseb peagi väljakule," lausus Hannoveri peatreener Christopher Nordmeyer. Hannoveri mänedžer Benjamin Chatton ei välistanud, et Patraili vigastuse tõttu täiendab klubi oma rivistust.

Eesti koondise jaoks tähendab Patraili vigastus, et oktoobri lõpus ja novembri alguses peetavates EM-valikmängudes Gruusiaga värske peatreener Rein Suvi Eesti parima käsipalluriga arvestada ei saa. Samuti on rivist väljas Dener Jaanimaa, mis muudab Eesti meeskonna tagaliini ebameeldivalt hõredaks.

Samal teemal

23.09.2014
Eesti käsipallurid välismaal: Mägilt kolm väravat, Patraili ja Jaanimaad vaevavad vigastused
04.08.2014
Käsipallijuuniorid kordasid EMil aegade parimat saavutust
01.08.2014
Noorte käsipallikoondis võib kunagiste staaride tulemusele tuule alla teha
28.07.2014
U-20 käsipallikoondis mängib EMi vahegrupis Norra ja Makedooniaga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee