Motherwelli ründaja Henrik Ojamaa.Foto: Lynne Cameron
25. september 2014, 10:19

Ojamaa realiseeris penalti, aga Motherwell kaotas

Šotimaa liigakarikasarja kolmandas ringis kaotas Eesti koondise ründaja Henrik Ojamaa koduklubi Motherwell võõrsil Hamiltonile, kui 0:0 lõppenud normaal- ja lisaaja järel saadi penaltiseerias 5:6 lüüa.

Vahetusmängijate sekka kuulunud Ojamaa saatis Motherwelli peatreener Stuart McCall väljakule 80. minutil. Ojamaa oli penaltiseerias Motherwelli kolmas lööja ja tabas. Tavalise viie löögi järel oli penaltiseeria seis 5:5, esimeses äkksurma-paaris eksis Motherwelli poolt Simon Ramsden ja veerandfinaali pääses Hamilton.

Uuesti on Motherwell ja Hamilton vastamisi juba laupäeval, kui kohtutakse Šotimaa meistrivõistluste raames. Too matš toimub liigatabelis alles 10. kohal paikneva (7 mängust on kogutud vaid 7 punkti) Motherwelli koduväljakul. Hamilton on tabelis kolmas.