Tallinna Flora ja Nõmme Kalju 31. vooru kohtumine Eesti jalgpalli meistriliigas. Foto: Stanislav Moškov
27. september 2014, 17:49

FOTOD: Nõmme Kalju alistas mitme tuhande pealtvaataja ees Tallinna Flora (1)

Jalgpalli Eesti meistriliiga 31. vooru kohtumist Tallinna Flora ja Nõmme Kalju vahel jälgis Lillekülas mitu tuhat pealtvaatajat. Kohtumise võitis tänu kahele mängu lõpus löödud väravale Kalju 2:0.

86. minutil realiseeris Hidetoshi Wakui penalti, mille Kalju teenis, kui vahetusmees Roman Sobtšenko kukutas karistusalas Kalju kaitsja Ken Kallaste. Teine värav sündis 90. minutil Tarmo Neemelo jalast.

Sillamäe Kalev sai võõrsilt raske 1:0 võidu Narva Transi vastu. Mängu ainsa värava lõi 86. minutil Andrei Sidorenkov.

Viis vooru enne meistrivõistluste lõppu juhib Levadia 72 punktiga. Floral on 70 ja Kalju 69 punkti, Sillamäel neljandana 64 punkti. Järgmisel laupäeval kohtuvad Levadia ja Kalju, ülejärgmises voorus on vastamisi Flora ja Levadia.