Balti liiga karikaturniiri poolfinaalis kostitas Tartu Rocki tagamängija Augustas Peciukevicius Šiauliai meeskonda 17 punktiga.Foto: MATI HIIS
27. september 2014, 18:55

Suurepärase vahespurdi teinud Rock jõudis Liepajas finaali! (3)

Hooaja-eelse Balti liiga karikaturniiri poolfinaalis alistas Tartu Rock täna 62:59 Leedu meeskonna BC Šiauliai ja jõudis homsesse finaali, kus kohtutakse Liepaja või Ventspilsiga.

Rock kaotas avaveerandi 20:25 ja poolaja 28:39, ent võitis kolmanda veerandaja 23:5, millega asuti kohtumist 51:44 juhtima. Šiauliai jõudis küll viimasel veerandil paaril korral Rocki kannule, aga viigini mitte ja võit kuulus Eesti klubile.

Rocki edukaimana viskas Augustas Peciukevicius 17 punkti. Janar Talts lisas 13, Tanel Kurbas 12, Karolis Petrukonis 9, Gert Dorbek 7 ja Timo Eichfuss 4 punkti. Platsile said ka Valmo Kriisa ja Marek Doronin.