ÕHTULEHE VIDEO | Igor Prins: Panime maksma nii sisu kui kogemuse (1)

Ott Järvela, 27. september 2014 21:16
Igor Prins
Nõmme Kalju alistas A. Le Coq Arenal lõpuminutite väravatest Tallinna Flora 2:0 ning aitas sellega Tallinna Levadial jätkata Premium liiga tabeli ainuliidrina.

"Rõhk oli kaitsetööl. Suutsime sellega hakkama saada, esimese poolaja 5-10 minutit oli lahtine mäng ja Floral oli paar head võimalust. Lõppkokkuvõttes panime viimasel 20 minutil maksma nii sisu kui kogemuse," rääkis ta Õhtulehele.

Mida räägib Prins meeskonna häälestamisest ja kuidas saada hakkama Levadia vastu, vaata juba Õhtulehe videost.

29.09.2014
Nõmme Kalju panustab tiitlijahis kindlale kaitsele
28.09.2014
31. voorus lõppesid kõik 5 mängu külalismeeskonna võiduga. Kui tihti Eestis nii juhtub?