Kaia KanepiFoto: KENA BETANCUR
28. september 2014, 12:36

Kanepi pidi taaskord Šarapova paremust tunnistama (3)

Kaia Kanepi (WTA 46) piirdus Pekingi tenniseturniiril ühe mänguga, sest kohe avaringis pidi meie esitennisist tunnistama maailma neljanda reketi Maria Šarapovaga 6:4, 6:1 paremust. Šarapova on nüüd võitnud Kanepi vastu kõik neli omavahel peetud kohtumist.
12:35

Statistikat:

12:33
SharapovAce

RT @AnnaK_4ever: #randomstats After today's win Sharapova's career W/L percentage in tour main draws stands at exactly 80%—508-127. (+ 3-1 …

12:32

Ning nii on - Šarapova on ka viimases geimis kindlus ise ning võidab poolteist tundi kestnud matši 6:4, 6:1.

12:30
SharapovAce

2 SETS!!! No Pain!!! Great Match!!! Come on!!! #Happy

12:28

Nähtavasti tuleb tõdeda, et tõepoolest sai teise seti esimene maratongeim saatuslikuks. Šarapova on enesekindlus ise, samal ajal kui Kanepil ei taha suurt midagi õnnestuda. Nii murrab venelanna taas meie tennisisti pallingu ning asub servima mänguvõidu nimel. 1:5

12:04

Uh-huu! Teinse sett algab Šarapova servil tõelise maratongeimiga ning kuigi Kanepi evis mitmeid murdepalle, võitis geimi viimaks ikkagi venelanna. Võis see olla kogu matši otsustav geim? 0:1

12:04
SharapovAce

After almost 13 minutes and saving 3 Break Points. Maria Sharapova opens the 2nd set holding her serve 1-0. Kaia Kanepi to serve #ChinaOpen

11:49

Esimese seti statistikat:

11:46

Paraku murrab Šarapova kindlalt Kanepi servigeimi ja nii on esimene sett lõppenud venelanna 6:4 võiduga.

11:41

Kuid oma servi hoiab Šarapova sedapuhku kindlalt ehk nüüd Kanepi enam komistada ei tohi. 4:5

11:37

Ja ongi viik! Raskustega, kuid Kanepi suudab oma servigeimi võita ning seis on 4:4.

11:31

Ohoo! Kanepi murrab omakorda Šarapova servigeimi nulliga ning viigiseis on terendamas! 3:4

11:30
SharapovAce

#Sharapova's still having problems with tennis and with her serve. But she's playin much better than so many matches on hard court this year

11:27

Jama värk: Šarapova võidab kolmanda geimi järjest ehk Kanepi ei suuda taas oma servi hoida. 2:4

11:23

Kanepi saab küll seisu 40:40 peale, kuid otsustavad punktid ikkagi Šarapovale. 2:3

11:17

Paraku murrab Šarapova kohe tagasi, seejuures võidab Kanepi oma servil vaid ühe punkti. 2:2