Augustas Peciukevicius kostitas poolfinaalis Šiauliaid 17 punktiga. Kas ka lätlased saavad mehe karmi viskekätt tunda?Foto: MATI HIIS
28. september 2014, 19:01

TÜ/Rock kaotas Balti karikaturniiri finaalis Liepajale (1)

Tartu Ülikool/Rocki korvpallimeeskond jahtis täna hooaja esimest suurt karikat, kuid kaotas Liepajas peetud Balti karikaturniiri finaalis väljakuperemeestele 61:74.
19:01
Ville Arike

Aitäh ülekandele kaasa elamast ja head õhtu jätku!

19:00

Liepaja mängis väga sümpaatset kaitset ning peaks mängupilti arvestades ka Balti liiga põhiturniiri üks tõsisemaid tegijaid olema.

18:59

Laud 33:33 (Talts 7), korvisöödud 12:12 (Peciukevicius 5). Vahe tuleb sisse pallikaotustes - 17:9 (Petrukonis 4). Vastavalt ka vaheltlõigetes (6:10). Ning Liepaja pani 6 kulpi Rocki 1 vastu.

18:57

Liepaja: Jurevicius 13, Johnson, Janis Antrops ja Zelionis 10.

18:56
Ville Arike

Nüüdseks on olemas ka lõpuprotokoll. Rockile tõid Peciukevicius ja Toome 13, Petrukonis 10, Kriisa 9, Talts 8, Eichfuss 6, Sutt 2 punkti. Dorbek, Doronin ja Kurbas jäid nullile.

18:45

Balti liiga koduleht näitab jätkuvalt seisu 27:21. Kui seal olukord muutub ja saame edastada usaldusväärset statistikat, seda ka teeme.

18:44

Võistluse nimi on ilus, aga põhimõtteliselt oli tegemist ikkagi hooajaeelse kontrollvõistlusega. Nii et liigselt nukrutseda pole Rocki poolehoidjatel vaja.

18:43

Mäng on läbi, Liepaja võitis 74:61 ja jätab Balti liiga karika koju. Võrreldes mõni nädal varem peetud mänguga, kus Rock 28 punktiga alla jäi, on nüüdseks tuldud samale vastasele poole võrra lähemale. Ent treenerid Kullamäe-Kandimaa said piisavalt infot, mille kallal edasi töötada.

18:35

Aga ka midagi eestlase hingele: Toome vajutab kiirrünnakul palli võimsalt pealt! Jääb 2 minutit ja seis 59:72.

18:33

Lõpuni 3.30 ja Rock on taga 52:68. Mäng on tehtud, harjumatult ebakindel on täna olnud Talts.

18:30

Rock ei saa kuidagi palli korvi - 6 minutit enne lõppu on seis 64:50 ja time-out. Kaht vahepealset minutit ilmestas ainult Liepaja mängujuhi Mažutise kolmene.

18:24

Viimase veerandaja kahe minuti järel juhib Liepaja 61:50. Teleekraanilt vilksatab, et Rocki resultatiivseim on praegu 10 punktiga Karolis Petrukonis.

18:19

Taas saavutab Rock veerandaja lõpetuseks korvi, seekord leedulaste omavahelise kauni koostöö tulemusena. Kuid ikkagi on tartlased taga 48:56. Päästmiseks on aega kümme minutit.

18:15

Rock on teinud 13 pallikaotust vastaste 5 vastu.

18:13

8. minut ja vahe ikka sama - Rock on taga 42:51. Tartlaste sümpaatseimad on täna olnud Joosep Toome ja lepinguta vanameister Valmo Kriisa.

18:07

Teist poolaega on taas paremini alustanud võõrustajad - 5. minutil on nende eduseis 48:39.

17:50

Kuna bbl.net koduleheküljel on statistika seisul 21:27 kinni jooksnud, siis selles osas hetkel midagi täpsemat öelda kahjuks ei saa.

17:41

Oppadii! Talts laksab rünnaku viimasel sekundil kolmese ning Rocki kaotusseis esimese poolaja lõpuks neli silma 36:40.

17:38

Liepaja mängija nr 13 Blaus viskab vabaviskeid nii kõrge kaarega, et vägisi tuleb meelde Marek Noormets ja tema vabakad...

17:30

Pool teisest veerandist mängitud ning Liepaja hoiab siiski pidevalt mõnepunktilist vahet. Hetkel Rock taga 27:30