Cagliari meeskond tähistab Albin Ekdali järjekordset väravat.Foto: Antonio Calanni
28. september 2014, 19:00

Itaalia jalgpalli kõrgliigas sai Milano Inter koduväljakul häbistava 1:4 kaotuse enne tänast tabeli viimasel kohal asetsenud Cagliari meeskonna käest.

2010. aastal Itaalia meistritiitli ja karikavõistlused ning ka Meistrite liiga võitnud ehk kolmiktriumfi võtnud Interi käsi on tolle imelise hooaja järel käinud kehvasti. 2011 võideti karikasari ja meistrivõistlustel hõbe, ent seejärel on Interi kohad Serie A-s olnud 6. (2012), 9. (2013) ja 5. (2014).

Kui tänavu lubatakse endale mitmeid tänasele matšile sarnaseid krahhe, pole medalit loota. Mäng esimesest neljast voorust vaid ühe punkti teeninud Cagliari vastu mängiti maha esimese poolajaga - Cagliari asus juhtima, Inter viigistas, aga jäi siis vähemusse (Yuto Nagatomo teenis kolme minuti jooksul kaks kollast kaarti), mille järel lõi Albin Ekdal 15 minutiga kolm väravat. Teisel poolajal skoor ei muutunud.

Интер 1-4 Кальяри by jevonsru