Korvpall

Kullamäe: mängupilt valmistas väga suure pettumuse 

Ville Arike, 28. september 2014 19:23
Gert Kullamäel polnud täna rõõmustamiseks põhjust.Foto: MATI HIIS
Tartu Rocki korvpallimeeskond kaotas Balti liiga karikaturniiri finaalis Liepajas kohalikule meeskonnale 61:74 ega rõõmustanud peatreener Gert Kullamäed.

"See mäng oli mulle väga selge pettumus. Asi polegi mitte skooris, vaid mängupildis, eriti rünnakul. Kohati tegime lausrumalusi, võtsime vastu väga valesid otsuseid," kurjustas Kullamäe.

Samal teemal

Samavõrd, kui mängupilt tervikuna, valmistas pealikule muret mitme mehe totaalne ärakukkumine. Nimeliselt ei toonud ta välja kedagi, kuid näiteks Gert Dorbeku kontosse jäi 0 punkti ja 5 isiklikku viga, teine nullimees Tanel Kurbas "kadus ära", Janar Talts viskas küll 8 punkti, kuid tabas 13 viskest vaid 3.

Kullamäe mängis oma vana sõbra Uvis Helmanise vastu, kes nüüd juhendab Liepaja meeskonda, ning sai nädalavahetusest sügise kaks parimat kontrollmängu. "KIndlasti oli see kasulik kaotus, sest nägime hästi, milliseid asju peame hoopis paremini tegema. Liepaja meeskonda ongi võetud mitu spetsiaalset kaitsevirtuoosi," selgitas Kullamäe.

"Paanikat ma ei näe, eile saime mingil hetkel oma asjadega päris hästi hakkama. Ka ei teinud me selle turniiri vastaste tarvis spetsiaalset scouting'ut. Töötame edasi, püüame asju parandada ja loodetavasti liitub tulevast nädalast ka Tanel Sokk."

Kontrollmängud on läbi, järgmisel laupäeval sõidab Rock meistriliiga avamänguks Tallinna külla BC Kalev/Cramole.

Samal teemal

17.10.2014
Tanel Sokk tuleb täna esimest korda TÜ/Rocki särgis väljakule
29.09.2014
Vana sõber Uvis Helmanis andis Gert Kullamäele vajaliku õppetunni