Võrkpall

Mart Tiisaar tegi Soomes unelmate alguse 

Toimetas Kaspar Koort, 29. september 2014 15:18
Mart TiisaarFoto: TEET MALSROOS
Möödunud nädalavahetusel said alguse Soome meistrivõistlused võrkpallis nii meeste kui naiste arvestuses. Võidukalt alustasid Mart Tiisaare ja Anu Ennoki võistkonnad, Tauno Lippu klubi võitis kahest mängust ühe.

LEKA Volley meeskond, kus diagonaalründaja rolli täidab tänavu Mart Tiisaar, oli 3:1 ja 3:0 üle Sampo Volley'st. Tiisaar oli mõlemas mängus väga heal tasemel, laupäeval kogus ta oma meeskonna parimana 22 (kasutegur +17) ja pühapäeval ainsa mehena kahekohalise punktusummani jõudnuna lausa 27 silma (+21), vahendas Volley.ee.

Samal teemal

Tiisaar kirjutas Facebooki vahendusel, et ühe põhilise konkurendi Sampo vastu saadi kaks magusat võitu ning mõlemat mängu jälgis täismaja: "Tuleb väga rahule jääda!" Meeskonna peatreener Lauri Hakala sõnas, et hooaeg on alles alguses, kuid oli sellise alguse üle selgelt õnnelik.

Soome naiste võrkpalli viimaste aastate valitseja LP Salo Viesti, kus nurgaründaja rollis on Anu Ennok, mängis kahel korral 3:0 üle LP-Vampula Huittineni naiskonna. Laupäeval tegi Ennok kaasa vaid episoodiliselt ja sai oma kontosse 2 silma. Pühapäeval kogus ta 9 punkti (+5) ja näitas kõrget taset nii pallingul kui vastuvõtul.

Soome meistriliigas lööb tänavu eestlastest kaasa veel Tauno Lipp. Viljandist pärit sidemängija kuulub Loimaa Hurrikaani koosseisu. Avanädalal mängis Hurrikaani Vammala meeskonnaga 1:1 viiki, Lipp platsile ei saanud. Võitluses mänguaja eest pärast peab Lipp üle mängima soomlasest sidemängija Kalle Määttä.

Samal teemal

01.12.2014
26 punkti põrutanud Tiisaar: tunne on selline, et võiks kõvasti paremini mängida
30.10.2014
Anu Ennok ootab põnevusega Meistrite liiga debüüti
20.10.2014
Mart Tiisaar jätkab Soomes võimsalt
07.10.2014
Tiisaare lammutustööst veerandfinaali võitmiseks ei piisanud