30. september 2014, 19:44

Valga korvpallurid said Audentese noortelt šokeeriva kaotuse (2)

Eesti korvpalli karikavõistlustel sai paraja šoki osaliseks Valga Maks&Moorits, kui 1/8 finaalide avamängus kaotati võõrsil esiliigameeskonnale Audentese SG/Noortekoondis II 95:101.

Vastavalt reglemendile said noored alustada mängu viie kolmesega, mis kõik ka korvi saadeti. Ka mängu alguses saadi kaheksa punkti järjest ja nii juhiti lausa 23:0! Üleüldse möödus kogu esimene poolaeg Audentese jaoks kui muinasloos ning pikale vaheajale minnes juhiti 22 punktiga 63:41.

Teisel poolajal mängis Valga kaotusseisu jõudsalt tagasi, kuid päris kätte vastaseid siiski ei saadnud ja nii saab Audentes minna neljapäevasele kordusmängule vastu kuuepunktises eduseisus 101:95. Kolmeseid lõpuks 26st 14 tabanud Audentese resultatiivsemad olid Siim-Markus Post ja Ivo-Van Tamm 32 punktiga, Valgale tõi Jurijs Aleksejevs 28 silma.

Rapla Tyco alistas samal ajal Tamsalu los Torose, võitjate resultatiivsemaks kerkis meeskonnaga värskelt liitunud Ernestas Ezerskis 21 punktiga. Tamsalule tõi Leho Kraav 24 punkti.