Dani Alves.Foto: FABRICE COFFRINI
Õhtuleht.ee 3. oktoober 2014 17:58
Jalgpalli MMist on möödunud ligi kolm kuud ja korraldajamaa Brasiilia jaoks võttis vutipidu katastrofaalse mõõtme poolfinaalis, kui Saksamaale häviti koguni 1:7. Pärast kohtumist polnud brasiillastel eriti vabandusi varnast võtta ja lepiti, et murduti pinge all ühiselt kokku.

Nüüd pakkus Brasiilia äärekaitsja Dani Alves välja põhjuse, miks tohutud pinged ikkagi meeskonnale peale tulid. "Ajakirjanikud mõtlesid ainult sellele, mida me platsil teeme. Mis juhtus väljakult eemal, neid ei huvitanud. Press ei lasknud meil rahulikult tööd teha ja puhata," sõnas ta kodumaa väljaandele Lance!Net.

"Ma ei taha Brasiilia meediat alavääristada, aga meil on privaatsust vaja. Teistel meeskondadel oli meediaga suhtlemiseks ette nähtud 15 minutit ja kõik aktsepteerisid seda. Meie puhul oli see pigem 24 tundi, mil oli vaja koondist kogu aeg pildil hoida," lisas ta.

"Ülekajastus oli MMi ajal üks suurematest probleemidest. Ajakirjanikel on vaja rohkem haridust, et nad oleksid professionaalsemad. Kõik tahavad koondiselt head tulemust, aga see pole võimalik, kui sind kogu aeg ümber piiratakse," lõpetas Alves.

Kommentaarid  (5)

To õpetaja: 3. oktoober 2014 22:45
Kui ise ei oska, siis õpeta ikka teisi. Õpetajana peaksite aga teadma, et inimese nimi kirjutatakse suure algustähega. Peale lause lõppu alustatakse taaskord suure algustähega. Kohe aga targutama :))))) Tuleb kohe meelde seik keskkoolist, kui õpetaja tegi ühes pikas saksa keelses sõnas (Donaudampfschiffahrtsgesellschaftskapitän) 3 viga. Jäi meelde ;D
kukkusin kaika rindu ja padrunid on kodus 3. oktoober 2014 21:58
Üldiselt on nii, et proffesionaal oskab tööd teha ka siis kui ümberringi musttuhat sonimütsi röögivad ning näpuga näitavad. Et brasiilia meeskond end mingitest ajakirjanikest eksitada lasi näitab vaid ära, et mansa oli pask .
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS