Spordivaria

ÕHTULEHE VIDEO | Ragbikoondise kapten Kullar Veersalu: 59 punkti skoorida on ikka väga uhke! 

Ott Järvela, 4. oktoober 2014 21:50
Eesti ragbikoondise kapten Kullar Veersalu.
Eesti ragbikoondise kapten Kullar Veersalu oli pärast 59:12 võitu Valgevene üle meeskonna esitusega väga rahul ja avaldas lootust, et kui kevadiseks 3. divisjoni turniiriks parim koosseis kokku saadakse, võib sealt ka esikohta püüda.

"Nii suurt võitu ei osanud unistada. Meil oli mingi info, et Valgevene leiab Venemaa avarustest kadunud poegi üles, kes mängima kutsutakse. Aga esimeste minutitega oli asi selge, et potentsiaali meil on. Võinuksime üritada Valgevenet nulli peal hoida, aga see olnuks natuke palju tahetud. 59 punkti on ikka väga uhke! Oma mänguga oleme igati rahul - see toimis paremini, kui kunagi varem!" rääkis Veersalu.

Eesti eest paistsid silma Luke Veebel ning vennad Maati ja Karl Pallas, kes kõik on Inglismaal eestlaste lapsena sündinud ja üles kasvanud mängijad. "Nad on head. Kasvanud üles seal, kus ragbikultuur lapsest saadik sees," kiitis Veersalu.

Maikuus Montenegros toimuvale 3. divisjoni turniirile on Eestil põhjust minna eluterve optimismiga. "Loodame, et saame kõik inimesed kohale ja parima võistkonna välja panna. Potentsiaali meis ju on – mullu alistasime (2. divisjoni D-tugevusgrupis mängiva – toim) Soome A-koondise."

Samal teemal

05.06.2015
Eesti olümpiaragbi meeskond mängib EMi vutikoondisele 0:7 kaotuse toonud staadionil
21.03.2015
Lopergune ragbipall kui Ühendkuningriigi koospüsimise garant
14.02.2015
GALERII: Saa tuttavaks uue olümpiaala, naiste ragbiga!
04.10.2014
ÕHTULEHE VIDEO | Inglismaal üles kasvanud Eesti ragbikoondise võtmemängija Luke Veebeli arvates evib Eesti võimalusi 3. divisjoni võiduks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee