Jalgpall

VIDEO: Mart Poom avaldas toetust kooseluseadusele (11)

Toimetas Ott Järvela, 5. oktoober 2014 12:40
Eesti jalgpallikoondise väravavahtide treener Mart Poom.
Eesti jalgpallikoondise väravavahtide treener, Sinisärke 120 ametlikus maavõistluses esindanud ja kuus korda Eesti parimaks jalgpalluriks valitud Mart Poom võttis sõna kooseluseaduse toetuseks.

"Arvan, et Eesti riigis peaks väärtustama kõiki perekondi. Kui kaks inimest armastavad teineteist, tahavad koos elada ja on võtnud vastutuse, siis ei tohiks keegi seda takistada. Elame 21. sajandil, kus inimeste suuremaid õigusi on õigus valida. Õigus valida ka, kellega nad koos elavad.

Kui see on kahe inimese soov ja vastastikune tahe, ei tohi ega saa keegi seda keelata. Tahan, et kõik inimesed oleksid Eesti riigis õnnelikud. Õnnelikud inimesed, õnnelik riik," rääkis Poom videopöördumises, mis postitatud Youtube'i keskkonda kanali "Koos oleme õnnelikud" poolt.

Samalt kanalilt on leitavad veel mitmed sarnase sisuga pöördumised. Kooseluseaduse toetuseks võtavad sõna Eino Baskin, Ivo Linna, Andrus Vaarik, Priit ja Evelin Võigemast, David Vseviov ja Kadri Tali.

Samal teemal

07.10.2014
Reinsalu kooseluseaduse eelnõust: see asi ei põle tikust!
07.10.2014
VIDEO: Täna möödub 3 aastat kuulsast võidust Põhja-Iirimaa üle, meenutame Vassiljevi superväravat!
07.10.2014
Imre Sooäär jättis Hiina sõidu, et kooseluseadust hääletada
06.10.2014
ÕHTULEHE VIDEO | Magnus Pehrsson: Sloveenia vastu võidu toonud mängijad omavad Leedu-mängu algkoosseisu silmas pidades eelist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee