Viimase kohtumise võitis Chelsea koguni tulemusega 6:0, täna lõppes kohtumine nende 2:0 paremusegaFoto: GLYN KIRK
5. oktoober 2014, 18:13

VIDEOD JA FOTOD: Arsenalist jagu saanud Chelsea jätkab võidumarssi

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 7. vooru keskses kohtumises võtsid Stamford Bridge'i staadionil mõõtu Londoni klubid Chelsea ja Arsenal. Kui meeskonnad 22. märtsil samas viimati vastamisi läksid, võttis Chelsea koguni 6:0 võidu. Täna taolist skoori ei nähtud, kuid taas olid paremad väljakuperemehed, sedakorda tulemusega 2:0.
18:23

Liigatabel:

18:16

Kohtumine on lõppenud Chelsea 2:0 võiduga! Skoor polnud küll suur, kuid Sinisärkide võit oli kindel ja veenev.

18:12

Costa suudab kohtumise üleminutitel veel mõnelt meetrilt üle värava lüüa, kuid mehe õnneks tõsteti siiski ka suluseisulipp. Aga väheke piinlik siiski.

18:00

2:0! Diego Costa!

Costa saab imelise söödu Cesc Fabregaselt ja ülejäänud on juba - nagu öeldakse - tehnika küsimus. Costa 9. värav Premier League'is ja neist 4 on sündinud just Fabregase söötudest.

18:00

17:55

Veerand tundi kohtumise lõpuni ning tuleb tõdeda, et suurt pealelöökide tulevärki pole me jätkuvalt näinud: Chelsea on sooritanud vaid 4 pealelööki (neist postide vahele 2), Arsenali vastavad näitajad on 6 ja 0.

17:40

2:0 enam kui lähedal! Hazardi tugevale söödule saab jala vahele Flamini ning pall on lendamas Kahurimeeste puuri, kuid imekombel jääb Szczesny käsi sellele ette. Samas on kodumeeskonna surve nüüd päris tugev ning Arsenalil pole suurt midagi õnnestunud.

17:30

Teises samal ajal toimuvas kohtumises on Tottenham Southamptoni vastu 1:0 juhtimas.

17:29

Teise poolaja esimene ohtlik võimalus Chelsea värava all, kuid Santi Cazorla pealelöök vuhiseb napilt mööda.

17:25

Teine poolaeg on alanud!

17:12

Esimene poolaeg on lõppenud, Chesea juhib Eden Hazardi penaltist 1:0. Võimalusi seni liiga palju olnud ei ole, kuid seda kompenseerib poolaja keskel toimunud Arsene Wengeri ja Jose Mourinho "kähmlus" :)

16:50
OptaJoe

7 - Since he made his @premierleague debut, Laurent Koscielny has given away more pens than any other player in the competition (7). Rash.

16:49
OptaJoe

7 - Eden Hazard has scored all seven of his PL penalties. Of players with 100% records, only Dimitar Berbatov (9/9) has more. Specialist.

16:48

Hazard ise lööb penalti ka kindlalt sisse ning Chelsea asub 27. minutil 1:0 juhtima.

16:48

Eden Hazardi suurepärase spurdi lõpetab karistusalas Laurent Koscielny. Ülikindel penalti, Koscielnyle ka kollane kaart.

16:48

16:46

Penalti Cheselale!

16:46

16:45

Kehvad uudised Chelsea jaoks: kümmekond minutit tagasi kokkupõrkes Alexis Sanchezega kõva hoobi vastu pead saanud Thibaut Courtois' kõrvast on hakanud verd jooksma ning mõistagi võetakse noor belglane kiiremas korras väljakult ära. Vanameister Petr Cech postide vahele.

16:44
OptaJoe

5 - Calum Chambers has been booked in all five starts he has made for Arsenal in the Premier League. Aggro.