Bengals - PatriotsFoto: AFP/Scapix
Toimetas Viljar Voog 6. oktoober 2014 06:50
Cincinnati Bengals külastas pühapäeva öösel New England Patriotsi ning Margus Hunt ning meeskonnakaaslased said esimest korda tänavusel hooajal maitsta kibedat kaotusemekki. Juba avaveerandil jäädi kiirelt 0:14 kaotusseisu ning lõpuks olid kaotusnumbrid ülikindlad 17:43.

06:53

Kogu mängu saab kokku võtta selle pildiga, kus A.J. Green vaatab käest lahti kisutud jalgpalli poole ja küsib pilguga: "Mis siis nüüd valesti läks?"

06:47

Ja sellega on Foxborough'is õhtu läbi ja meil Eestis hommik ja töönädal algamas. Kahjuks ei saa me seda alustada uudistega Margus Hundi ega ka Cincinnati Bengalsi imetegudest - vigastusega võitlev Hunt tegi tagasihoidliku esituse nagu ka terve Bengalsi meeskond. Lõppskoor New England 43, Cincinnati 17.

06:42

Viies nädal Ameerika jalgpalli hooaega on kohe selja taha jäämas ja kahe minuti pärast pole NFLis järgi enam ühtegi kaotuseta meeskonda.

Järgmisel nädalal saab Bengals oma haave lakkuda kodusel Paul Browni nimelisel staadionil, kus külla tuleb Carolina Panthers, kes täna jäi võõrsil 10:38 alla Baltimore Ravensile.

06:37

Muidugi ei ole Bengalsi kaotuses süüdi vaid nad ise. Möödunud nädalal saadud ketukas pani juba kohalikud fännid lööma häirekella, et Tom Brady aeg on läbi. Mängujuht tuli täna platsile selge sihiga ning on täna tõestanud, et kuigi hooaja algus on olnud raske, on klass igavene. Täna on mees olnud ilmeksimatu.
43:17

06:31

Pallikaotus Patriotsi kasuks. Hommikukohv kuluks marjaks ära.

06:24

Üks küsimus on kindlasti Daltoni enesekindlus, ent ka kaitsjad pole olnud oma ülesannete kõrgusel. Nende kõige resultatiivseim kaitsja Burfict on täna vigastatuna mängust väljas ning see on fännidele hea uudis - kui tema tagasi tuleb, võivad täna ilmnenud probleemid paraneda.

Hunt saab vahepeal mänguaega ja mis seal salata, Patriotsi blokeerijad lükkavad ta probleemideta kõrvale. 40:17

06:20

Ja et asja veel paremaks teha, saab Dalton oma hooaja esimese sacki.
241 aastat tagasi visati Bostoni lahte hunnik teekaste. Täna uputatakse sinna jutt Bengalsist kui NFLi kõige paremast meeskonnast. Jätkuvalt on enam kui tõenäoline, et Cincinnati jõuab jaanuaris algavasse play-offi, aga kuidas seal võita, kui meeskond surve all murduma kipub?

06:08

Siiski vaid värav. "Vaid" on 37:17 eduseisus muidugi suhteline termin.

06:05

Ei keegi. Patriotsi rünnak on lausa robotlik - kõik liigutused on viimseni viimistletud ja Brady täpsus-kiirus uskumatu. Neljanda veerandi alustuseks saab ta palli mängu panna Bengalsi väravaala lähistelt.

05:59

Õhkõrn lootuskiir! Kas ja kes suudaks Cincinnati jaoks imet teha?

05:58

Õhkõrn lootuskiir Bengalsile: terve mängu hiilgavalt A.J. Greeni valvanud Darrelle Revis saab vigastada ja peab platsilt lahkuma. Dalton leiab kohe järgmisel söödul Greeni ja Bengals tuleb veidi lähemale: 34:17

05:54

Kiire pilk statistikasse: Patriots on tänases mängus saanud 12 erinevat karistust kokku 114 jardi eest. Kui kodumeeskond ei oleks nõnda aktiivselt reegleid rikkumas, võiks see mäng olla Bengalsi jaoks veel hirmsam.

05:50

Ja siin siis hetk, mis võttis kümned tuhanded Bengalsi fännid ohkama.

05:47
NFLonFOX

6 seconds. 2 touchdowns. #CINvsNE

05:46

Ja Brandon Tate kaotab lahtilöögil palli ning Patriots saab kohe teise touchdowni otsa. 34:10
See.
On.
Õudne.

No nüüd küll ei saa asi enam Bengalsi jaoks hirmsamaks minna!?

05:41

Brady söödab - õnnestunult. Brady surub palli sööstjale sülle - korras. Bengalsil pole lihtsalt kaitses rohtu ja 37-aastasel mängujuhil õnnestub kõik veatult. 27:10

05:32

Nonii, kas läheb mänguks?! Bengalsi esimene rünnak jääb väga lühikeseks, ent kaitseliin nullib ka kohe Patriotsi katse. Adam Jones jookseb äralöödud palliga pool teed väravani ning Dalton leiab kohe esimese sööduga Mohamed Sanu - 20:10

05:10

Kui kuhugi näpuga näidata, siis Bengalsi hädade põhjus on Patriotsi ülikiires rünnakus. Brady tahab hooaja alguses nähtud probleemid unustada ja paneb pallid mängu pikema vestluseta, milleks Bengalsi kaitsjad valmis pole.

Juhtub harva, kui nii Bengalsi ründe- kui kaitseliin kumbki oma mängumootorit kuidagi käima ei saa, ent täna on see juhtunud ning seda terve jalgpallimaailma silme all. Kui enne tänast sosistati Cincinnatist kui Super Bowli suunas teel olevast meeskonnast, siis homsed USA ajalehed küsivad, kas nad saavad taas play-offi avaringis lüüa.

05:05

Kui asi ei saa enam hullemaks minna, siis kuidagi ikka saab. Bengalsi superstaar A.J. Green pillab palli ja Patriots saab uuesti rünnata otse vastase väravaala juurest. Cincinnati kaitseliin peatab Brady küll ühe jardi joonel, ent värava löömine pole sealt mingi probleem.

Poolaeg 20:3!

04:54Pärast lühikest lõunapausi on Brady taas tööle hakanud: 17:3

Loe rohkem

Kommentaarid  (3)

Lobsterman 6. oktoober 2014 08:25
see on hea et said koslepi. Muidu meil muud ei olekski kui hunt hunt hunt hunt .....
Vita 6. oktoober 2014 05:48
vadates mangu mulle kull tundub et Patriots voidab seda, sest just 3 minutiga Patriots tegi 2 TOUCHDOWN i ja skoorib 34:10.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS