Torino Juventus alistas liidrite duellis AS RomaFoto: ALESSANDRO GAROFALO
5. oktoober 2014, 21:05

Itaalia jalgpallimeistrivõistluste kuuenda vooru keskses mängus kohtusid seni vaid võite tunnistanud Torino Juventus ja AS Roma. Mäng oli liidrite vääriline, kodumeeskond Juventus võttis lõpuks 3:2 võidu.

Väljakuperemehed läksid kohtumist Carlos Teveze 27. minutit penaltist juhtima, kuid viis minutit hiljem Francesco Totti viigistas - samuti penaltipunktilt. Esimese poolaja eelviimasel minutil lõi Juan Iturbe ka Roma teise kolli, kuid vaheajale mindi siiski 2:2 viigiseisul, kui oma teise ja mängu kolmanda penalti realiseeris Tevez.

See skoor püsis tablool kuni 86. minutini, mil Juventusele kindlustas kolm võidupunkti Leonardo Bonucci. Peagi pärast seda pidi kohtunik taskust välja koukima ka punase kaardi - Juventuse poolelt saadeti enne õiget aega duši alla Alvaro Morata ning Roma mängijatest pidi sama teekonna ette võtma Konstantinos Manolas.

3:2 võidu teeninud Juventus jätkab niisiis puhaste paberitega, 15 punkti kogunud AS Roma on teisel kohal.