Korvpall

Korvpalliliidu peasekretär rahapalvest: tahtsime võimalikult vara rahapuudusest teada anda 

Õhtuleht.ee, 5. oktoober 2014 22:13
KEIO KUHI.Foto: MATI HIIS
Eesti korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi ütles ETV spordisaates, et pole nõus kriitikaga, mis tuli pärast alaliidu presidendi Jüri Ratase rahalist abipalvet valitsusele. Ratas kirjutas valitsusele kirja, et korvpalliliit vajab meeste koondise EMile saatmiseks juurde 300 000 eurot, aga ei täpsustanud, mis selle summaga detailselt teha plaanitakse.

"See ei vasta tõele, et me ei tahtnud plaane lahti kirjutada. Esimene eesmärk oli piisavalt vara valitsusele ja avalikkusele teada anda, et meil on lisaressursse vaja.
Teine eesmärk oli kaasa aidata uue rahastusallika tekkele. Praegu puudub koht, kuhu EMile kvalifitseerumise korral raha saamiseks pöörduda," rääkis Kuhi.

Tema sõnul on korvpalliliit juba tegelemas erinevate viisidega, kuidas koondise sõitu võimalikult efektiivselt finantseerida. "Praegu käib töö tagatubades. Valmimas on turundusplaanid, kuidas fännid saaksid mugavalt koondisele kaasa elama minna. Muidugi sõltub palju sellest, kus Eesti alagrupimängud peetakse. Jaanuari alguses tuleme välja esimeste kavadega, kuidas neile sõitu lihtsamaks muuta," täpsustas Kuhi.

Samal teemal

13.11.2014
ÕHTULEHE VIDEO | Korvpalliliidu peasekretär riigilt 300 000 euro küsimisest: Oleme positiivsed!
16.10.2014
Korvpalliliit peab Läti alagruppi saamiseks leidma suure summa
01.10.2014
Mida teeks korvpalliliit valitsuselt küsitud 300 000 euroga?
29.09.2014
Korvpalliliit küsib valitsuselt koondise tarbeks 300 000 eurot

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee