Spordivaria

Endla Vaher võitis juunioride MMil fitnessis hõbemedali (1)

Toimetas Deivil Tserp, 6. oktoober 2014 11:56
ENDLA VAHERFoto: Tiina Kõrtsini
Mehhikos toimunud juunioride ja veteranide maailmameistrivõistlusel võitis 22-aastane Endla Vaher fitnessi absoluutkategoorias hõbemedali.

Vaher võistles 5. oktoobril Mehhikos IFBB juunioride maailmameistrivõistlusel, kus sai Slovakkiast pärit kahekordse maailmameistri Dominika Multanova järel teise koha. Nii Endla kui ka Dominika treenivad slovakk Lubomir Hečko näpunäidete järgi, kirjutab fitness.ee.

Endla sõnul on ta on treeningkaaslase võidu üle väga õnnelik, olenemata, et läks ka ise kullale järele. Siiski tegi Vaher võistlusteks korraliku ettevalmistuse ning oli rahul nii oma vormi kui ka vabakava sooritusega.

Endaga rahulolemist peabki Endla kõige tähtsamaks. Täna ta veel puhkab võistlustest ning annab veidi järele ka oma dieedis. Kuid juba homme algab uue hooga ettevalmistus, et juba 17. oktoobril naiste fitnessi maailmameistrivõistlustel esitleda end veelgi paremini.

Endla Vaher sai hõbemedali ka möödunud aastal Mongoolias peetud juunioride MMil. Juba teisest juunioride MM hõbedast Endla ennast aga häirida ei lase, sest suurim eesmärk on siiski naiste maailmameistrivõistluste kuld. Juunioride kategoorias võistleb Endla viimast aastat.