JÜRI JAANSON (MATI HIIS)

Tartus toimunud väikeste paatide regatil näitas head minekut legendaarne sõudja Jüri Jaanson, kes kaotas vaid Tõnu Endreksonile.

Sõudeliidu koduleheküljel on kirjas, et meeste ühepaadil valitses mõlemat distantsi pärnakast olümpiahõbe Tõnu Endrekson, saades tulemusteks 19.43 ja 7.07. Pikal maal nägid sõudesõbrad kaasa tegemas legendaarset Jüri Jaansoni, kes oli Endreksoni järel tulemusega 20.35 teine, kuid loobus järgmisel päeval starti tulemast, mistõttu üldarvestuses kohta kirja ei saanud.

5600 meetril oli ajaga 20.50 kolmas lätlane Gints Zunde, kes teise võistluspäeva 2. kohaga (7.31) tagas ka üldkokkuvõttes sama positsiooni. Üldarvestuses võitis kolmanda koha Geir Suursild, saades laupäeval ajaga 20.50 kirja 4., pühapäeval  7.34ga 3. koha.

Jaanson kirjutas oma Facebooki leheküljel: "Iseenesest hea meel, et vanad oskused ja kunagine vorm veel päris roostes pole. Teisalt pole  tulevastele olümpiatele mõeldes eriti vaimustav, et praegused paarikümnesed juuniorid eliiti ei kimbuta ja ka lõbuhobijõustiklastelt sugeda saavad."

Jaga artiklit

9 kommentaari

K
Kodanikujulguse puudumine  /   23:19, 7. okt 2014
Jutupaunik. Keda Sa siunad. Ainult iseennast, et pole riigikogus julgenud Spordi teemal sõnagi võtta ja pole üles näidanud kodanikujulgust olukorra normaliseerimiseks Eesrti Spordis. Mine ja tee näljapajukiga treeneritööd ja siis tule rääkima. Kevadel me sind Riigikogusse enam ei vali. Oled kaotanud usalduse.
N
No  /   16:52, 7. okt 2014
ja sellega tegelegugi,kas siis treenerina või ametnikuna spordi juures olles! Päris kindlasti oleks meie rahvale sellest rohkem kasu kui riigikogu pingi koormamisest!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis