Kalev/Cramo peatreener Alar Varrak ja mängujuht Scott Machado.Foto: LAURA OKS
9. oktoober 2014, 20:42

Kalev/Cramo sai Ühisliiga avamängus liiga läbi aegade suurima kaotuse (10)

BC Kalev/Cramo pidas täna korvpalli Ühisliigas hooaja avakohtumise ja kaotas võõrsil Krasnodari Lokomotiv-Kubanile 51:114. Tegemist on Ühisliiga läbi aegade suurima allajäämisega. Järgmise mängu peab Cramo Ühisliigas juba pühapäval, kui külla sõidetakse Nižni Novgordile.
20:53

Lokomotiv-Kuban: Anthony Randolph 18, Maksim Grigorjev 16, Derrick Brown 15.

20:50

Kalev/Cramo punktitoojad: Elegar 16 + 9 lp, Singler 7, Arbet 7, Machado 4 + 7 rs, Hallik 4, Škele 4, Dorbek 3, Kitsing 2, Kupšas 2, Veideman 2

20:44

63punktiline vahe ongi seega Ühisliiga uus rekord.

20:40

Lõpptulemus Krasnodarile 114:51.

20:33

Nüüd on vahe juba 47:104 ehk 57 punkti! Mängu lõpuni 3 minutit,

20:27

Kalev/Cramo on suurepärane võimalus üle lüüa nendele endile kuuluv Ühisliiga rekord suurima kaotuse osas. Eelmisel hooajal jäädi võõrsil Nižni Novgoridoile alla 49:99 ehk 50 punktiga. 7 minutit enne kohtumise lõppu ollakse Lokomotiv-Kubani vastu taga 45:92 ehk 47 punktiga.

20:11

Kalev on rünnaku pisut rohkem käima saanud, aga vahe suureneb ikka - 37:78.

20:05

Algas teine poolaeg!

19:54

Frank Elegar ja EJ Singler on Kalevile võrdselt toonud 7 punkti, Lokomotiv-Kubanile Maksim Grigorjev 13 punkti.

19:49

Poolajaks on Kalev taga 26:62. Kalev on kaheseid visanud 12/3 ja kolmeseid 13/3.

19:42

Muidu hooaja alguses ennast heast küljest näidanud Kalevi uus mängujuht Scott Machado on täna selgelt hätta jäänud - visked 5/1 ja 4 pallikaotust. Äsja teenis ta ka tehnilise vea. Positiivsele poolele jääb vaid 3 resultatiivset söötu. Kalev on 4 minutit enne poolaja lõppu taga 24:53.

19:35

Kalevi kaotusseis aina suureneb ja suureneb ning nüüd ollakse 6 minutit enne poolaja lõpu taga 20:43. Kalevile on seni kõige rohkem punkte toonud EJ Singler (6).

19:24

Esimese veerandaja lõpuks on vahe kärisenud koguni 20 punktini - 12:32. Ei teagi, kas see on lihtsalt masendav või lihtsalt asjade loomulik käik.

19:11

Vastaste üks kuulasmaid mängijaid Derrick Brown saab kiirrünnakust pealt panna ja seejärel saab Richard Hendrix sama elementi veel kaks korda sooritada. Nelja minutiga on Kalev taga juba 3:13 ja tasemevahe on juba õige kiirelt välja löönud.

19:05

Mäng on käima läinud ja Kalev/Cramo on seda alustanud mitme pallikaotusega, aga Lokomotiv-Kumban nelja tabava vabaviskega. Kahe minutiga 4:0.

19:03

VTB Ühisliiga avamängus võitis Lõuna-Venemaa klubi võõrsil Nymburki 82:67

19:03

Juba varasemast on satsis veel üks jänki – Euroliigas mängus keskmiselt 14 punkti visanud Derrick Brown (27, 203). Ülejäänud meeskonnaliikmed on venelased, kellest nimekaimad on koondislased Nikita Kurbanov (28, 202) ja Jevgeni Voronov (28, 194) ning mullusel universiaadil Venemaa koondise parimaks mängijaks osutunud Andrei Zubkov (23, 205).

19:03

Kunagise tippmängija Sergei Bazarevitši käsutuses on Krasnodaris nimekas meeste vägi eesotsas Leedu tähe Mantas Kalnietisega (28 a, 195 cm). Lisaks on värvatud Müncheni Bayernis suurepärase hooaja teinud tagamängija Malcolm Delaney (25, 191), Samaara Krasnõje Krõljast tuli üle jänki Aaron Miles (31, 186) ja korvi alla palgati kuus hooaega NBA-s mänginud Anthony Randolph (25, 211).

19:02

Kalev/Cramo algviisik: Scott Machado, Armands Škele, Gregor Arbet, Reinar Hallik, Frank Elegar.

19:01

Tere õhtust korvpallisõbrad! Kalev/Cramo kohtumine Krasnodari Lokomotiv-Kubaniga on iga hetk algamas!