Eesti jalgpallikoondisFoto: MATI HIIS
9. oktoober 2014, 23:59

VALUS: Leedu alistas EM-valikmängus Eesti, Kallaste teenis punase (14)

Eesti meeste jalgpallikoondis kaotas Vilniuses toimunud EM-valikmängus 0:1 Leedule. Väljakuperemeeste ainsa värava lõi 76. minutil Saulius Mikoliunas. Eestlased lõpetasid kohtumise kümnekesi, sest Ken Kallaste teenis 86. minutil teise kollase kaardi ning peab vahele jätma ka pühapäevase mängu Inglismaaga. E-alagrupis peeti veel kaks kohtumist: Inglismaa alistas 5:0 San Marino,Sloveenia oli 1:0 parem Šveitsist.

23:43
23:43
martinsmutov

Täienduseks võib öelda, et klubita või mängukogemuseta pallurite hulk Eesti koondises on ikka hirmutavalt suur. Mõistetav tulemus seega.

23:42

Pareiko tänane eksimus meenutab Mart Poomi oma 2002. aastal Belgia vastu. Kuigi Poomi karjääri lõpuni jäi 6 aastat, siis palju on Sergeil?

23:41
osokas

Jalgpalli me mängida ei oska. Aga kuna me ei oska mängida ka teisi mänge, siis pole olukord kõige hullem. :)

ottjarvela

Eesti mängis viimased kaks minutit üheksakesi, sest Ats Purje tõmbas tolles üle värava läinud löögi olukorras reie ära.

23:36

Kogu koondise positiivne emotsioon lännu, lohakad söödud, puine tehnika ja viimaseks karistuslöögiks ei lähe kõik mehed isegi kasti? Nujah.

23:35
ottjarvela

Leedu - Eesti 1:0. Üks eksimus otsustas, nagu võrdsete vastaste mängus sageli juhtub.

23:34

Anieri leiab kastist Purje, kuid Soomes palliva mehe lendab paar meetrit taevasse.

23:31

Kolm minutit on andnud eestlastele VIlniuses armuaega.

23:29
EuroQualifiers

Austria (Janko) and Estonia (Kallaste) both down to ten. #EURO2016

Me pole ainsad kannatajad!

23:27

Hispaania kaardijagaja Gomez mõtleb ka selles mängus oma triki teha ning saadab Ken Kallaste viis minutit enne mängu lõppu riietusruumi! Eestlane tirib Mikoliunast särgist ning toksib õrnalt jalaga ning hispaanlase närv ei pea vastu.

Eesti on kümnekesi...

23:23
Gaga

Soengute poolest on leedukad küll nõukogude aega jäänud.

23:21

Kas Ats Purje, eelmise mängu kangelane, toob kastanid tulest? Purje on sees, Vunk väljas.

23:20

23:20

Kohe näha, et Vassiljevil on hammas verel - proovib tema, proovib Anier, proovib taas tema ning proovib ka Ojamaa ehk turmtuli on avatud!

23:19
ottjarvela

Leedu 1:0 ees. Väravavahile püüdmiseks (väga) raske pall, aga Pareiko on enda peale täna väga kuri.

23:18

Pareiko suudab Cernychi löögi maha puterdada, Malevicius on jaol ning lükkab palli Mikoliunasele. Pareiku on väravast korraks eemal ning pall ongi võrgus... Korralik lohakus, aiaiai.

Eestlased panevad mängu oma raudvara - Joel Lindpere asemel on platsil Konstantin Vassiljev.