Korvpall

Alar Varrak Kalev/Cramo rekordsuurest kaotusest: see, et vahe nii suureks läks, on kurjast (5)

Ats Kuldkepp, 9. oktoober 2014 21:47
Alar Varrak.Foto: ALDO LUUD
Kalev/Cramo korvpallimeeskonna peatreener Alar Varrak sõnas pärast 51:114 kaotust Ühisliiga avakohtumises võõrsil Krasnodari Lokomotiv-Kubanile, et kõrge klassiga vastane mängis Kalevi igast otsast üle.

"Nad näitasid oma klassi ja domineerisid kogu 40 minuti jooksul. Isegi pärast poolaega ei suutnud me neile vastu hakata ja vahe aina kasvas. See, et kaotus nii suureks läks, on kurjast," rääkis Varrak. 63punktiline allajäämine on ühtlasi Ühisliiga läbi aegade suurim,

Samal teemal

Varrak ütles, et proovis pärast 26:62 kaotatud avapoolaega mängupilti muuta, aga see ei õnnestunud. "Panime neile maa-ala vastu, aga rong oli selleks ajaks juba läinud. Isegi lõpus oli neid raske pidurdada. Paljudele meie mängijatele on see tase uus värk ja võib-olla ehmatasime koha alguses ära. Ega meie tasemevahe tegelikkuses nii hull pole, kui tänane mäng näitas," selgitas ta.

Kuidas palluritel pärast mängu riietusruumis tuju oli? "No mis sa ise arvad?" küsis Varrak retooriliselt.

Pühapäeval kohtutakse võõrsil sellel hooajal Euroliigasse kuuluva Nižni Novgorodiga. Juhendaja hinnangul on seal parema esituse näitamiseks vaja paljusid elemente parandada, aga eelkõige on tähtis vaimne pool. "Psühholoogiline osa on kindlalt kõige olulisem. Peame lihtsalt minema ja mängima, kuidas oskame. Tuleb maksimaalselt võidelda," lausus Varrak.

Samal teemal

28.09.2014
Väike lohutus Kalev/Cramole: ka kreeklased käisid Krasnodaris saunaõhtul
19.09.2014
VIDEO: kümne päeva eest Kalevit tuuseldanud Lokomotiv-Kuban sai Ühisliigas üllatuskaotuse
12.09.2014
Kalev/Cramo andis Euroliigas mängivale Nižni Novgorodile korraliku lahingu
10.09.2014
PÕNEV: Pärnu tõusis Kalev/Cramoga ühele pulgale