Rapla meeskond alistas võõrsil TÜ/RockiFoto: ALDO LUUD
Aldo Luud, Tartu 10. oktoober 2014 20:58
Eesti meeste korvpalli kõrgliigas sündis täna üllatus, kui Rapla alistas Tartu Ülikool / Rocki 74:68.

Juhtus nii, et väike sai suurest jagu ning Rapla meeskonna peatreener Aivar Kuusmaa seljatas oma vana sõbra, Rocki juhendava Gert Kullamäe.

Veel kolm minutit enne lõppu juhtis Rock 64:63, kuid siis tegid külalised 8:1 vahespurdi ja juhtisid lõpuminuti eel 71:65. Rapla viimasel minutil tartlasi enam ohtlikult lähedale ei lasknudki ning suurüllatus oligi sündinud.

Rapla parimatena viskasid Rait Keerles ja Kristers Zeidaks 16 punkti. Rockile tõid nii Tanel Kurbas kui ka Valmo Kriisa 13 punkti. 

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

... 10. oktoober 2014 23:10
Põnev.Üllatusi tuleb veelgi.Valga pidi ka Tarvale ära tegema,siis oleks alles üllatus.Rapla on tugev ja Pärnu ka tugev. Ongi vaheldust vaja,sest muidu kogu aeg 3 võistkonda eesotsas.Sellel aastal tahaks kohe Raplale 1-3 kohani.Nii oleks õige.Aga jah Rockil hakkab hiljem kindlasti vedama.Tarval ka vägev vägi-paar mustanahalist ja enamikus lätlased.Mõned eesti poisid ka pingil istumas. Sokk läheb kindlasti minema,ootab paremat pakkumist.Mäng on mäng ja eks neid mänge mängitakse -võidud tulevad ja kaotused ka.Kõike võib juhtuda.Usun,et Kuusmaa võistkond hakkab kõige rohkem üllatama.
tartlane 06 10. oktoober 2014 22:59
Aa mnje soravno. Saadud nüplid mingi cramo ja Rapla käest näitavad Rockile valukohad kätte. Kahjuks paistab, et Rocki on tervenisti valusid täis.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS