Ragnar Klavan platsilt lahkumas.Foto: Mati Hiis
12. oktoober 2014, 20:51

KURB: Kümnekesi võidelnud Eesti kaotas napilt Inglismaale (17)

Eesti meeste jalgpallikoondis kaotas Lilleküla staadionil peetud EM-valikmängus Inglismaale 0:1. Eestlased jäid teise poolaja alguses kümnekesi, kui kapten Ragnar Klavan teenis Fabian Delphi mahavõtmise eest kohtumise teise kollase kaardi ning ta saadeti platsilt ära. Mõned minutid hiljem lõi kohtumise ainsa värava karistuslöögist inglaste kapten Wayne Rooney. Inglismaa juhib alagruppi täisedu üheksa punktiga, Eestil on kolm punkti.
20:53
ottjarvela

Eesti meeskond mängis hästi, tublilt, targalt ja väärikalt, aga jäi preemiata.

20:52
merililuuk

See hetk, kui sa tunned, et Eesti 0:1 kaotus INGLISMAAle vastu on väär, ebaõiglane ning uskumatu #EstEng

20:52

LÄBI! Väga südilt võidelnud Eesti on kaotanud EM-valikmängus Inglismaale 0:1

20:51

Sergei Pareiko tõestab, et on mees! Kohtumisele lisatud neli nutit on ärevad, kui Wayne Rooney pääseb silm-silma vastu Eesti väravavahiga, kuid Pareiko elimineerib Manchester Unitedi mehe täielikult Pareiko hasardist tulnud väljalöök lõpetab aga eestlastest kaugel.

20:44

Kruglovi antud karistuslöök oli suunatud küll müüris olevate eestlaste jalgadesse, kuid veereb otse Harti käte vahele.

20:40

Ning eestlaste viimane vahetus - Kruglov sisse, Vunk välja. See tähendab omakorda seda, et Antonov liigub keskele.

20:38

Midagi pole teha, pall on väravas.

20:36

Henrik Ojamaa, kellelt šotlased loodavad Inglismaa häbistamist, sisse ning Sergei Zenjov välja.

20:33
ottjarvela

Lillekülas viibib tänasel mängul 10 195 pealtvaatajat.

20:32

OEH! 0:1 ning Inglismaa läheb Rooney antud karistuslöögist ette. Pareiko aimab suuna, püüab palli kinni, kuid puterdab ta siiski väravasse. Ei ole see nädal meie väravavahile armuline.

20:32
ottjarvela

Wayne Rooney viib Inglismaa 1:0 juhtima. Kuradi kurat.

20:32
OptaJoe

43 - Wayne Rooney has scored his 43rd goal for England but only his second from a direct free-kick. Variety.
43 väravat, neist kõigest kaks karistuslöögist, on härra Rooney nüüdseks löönud Inglismaa eest.

20:28

Henri Anier juba uurib, kaua on kannatada jäänud. Pehrsson vastas kätega : 2x10. 20 minutit peab Eesti vastu pidama, hetkel ollakse ülesande kallal ihu ja hingega.
Kümnekesi mängiv Eesti vs. Inglismaa 0:0

20:22
Merili Luuk

Artur Pikk teeb igal hommikul sama kaua kätekõverdusi, kui Raheem Sterling oma soengut üles seab. Aga siin ta on! Sterling sisse, Henderson välja.

20:21

Enar Jäägeri karistuslöök, mis kahjuks läks kõrge kaarega üle värava.

20:18

Inglased teevad vahetuse, väljakule jookseb Alex Oxlade-Chamberlain. Klavanile punase kaardi toonud Delph läheb rõõmsalt pingile puhkama.

20:15
viljarvoog

Õnneks jätab Raku vahele mängu San Marinoga, aga nüüd on järgmised 35 minutit oma värav tühjana hoida väga keeruline.

20:14
Merili Luuk

Uperpallid, kukerpallid ning Horvaatia kohtunik Marijo Strahonja vilistab eestlaste kahjuks vigu. Inglased on hoo käima saanud ning üritavad niigi suureks kulunud kaitseauku järjest pommitada.

20:14
martkase

Bundesligas ei ole nii pehmed kohtunikud, Bundesligas mängivad maailmameistrid, seal on kõige rohkem publikut ning väravaid. Edasi Raku!