Kas Kalev peseb häbi maha?Foto: MATI HIIS
12. oktoober 2014, 18:25

Kalev/Cramo andis Euroliigas mängivale Nižni Novgorodile korraliku lahingu

Neljapäeval Ühisliigas rekordsuure kaotuse teeninud BC Kalev/Cramo jätkas oma Venemaa tuuri, kui kohtuti tänavu Euroliigaski mängiva Nižni Novgorodiga. Kalev andis vastastele korraliku lahingu, kui juhtis esimese poolaja järel ühe punktiga 37:36, lõpuks võtsid vastased siiski jõuga oma, võites mängu 82:71.
18:09

Neljandal veerandil on kodumeeskond minemas oma teed, kuid (hetkel) õnneks mitte liiga piinlikult. Neli minutit mängu lõpuni, Nižni ees 74:61.

17:55

Veerandaja lõpp kuulub võõrustajatele, kes juhivad enne neljandat perioodi üheksa punktiga 61:52. Elegar sai kolmandal veerandil oma 17 punktile lisaks vaid 4 silma.

17:44

Teist poolaega on väljakuperemehed alustanud pisut paremini, kuid nende edu siiski vaid kolm silma 45:42. Viis minutit kolmanda veerandi lõpuni.

17:21

Esimene poolaeg on lõppenud, Kalev/Cramo juhib ühe punktiga 37:36. Võimsas hoos Elegar on visanud juba 17 punkti ning hankinud ka 8 lauapalli. Arbetilt 8 punkti, Machadolt 5 punkti ja 7 resultatiivset söötu.

17:11

Teisel veerandil on jätkunud tasavägine mäng.Kui viis minutit perioodi lõpuni on Kalev kahega peal 28:26.

16:59

Elegar vajutab veerandi lõpuks ülevalt alla ning Kalev on juhtimas nelja punktiga 20:16!

Ameeriklasest keskmängija arvel on juba 10 punkti, kaks rasket kolmest tabanud Arbeti kontos on 6 silma.

16:48

Pool esimesest veerandist mängitud ning hetkel kõik kontrolli alla, kui Kalev ees 9:7.

16:42

Elegarilt korvi all ilusad liigutused ning Kalev asub 2:0 juhtima.

16:41

Kohtumine on alanud!

16:40

Kalevi algviisik: Machado, Škele, Arbet, Keedus, Elegar

16:32

Ning sellest videost peaks saama aimu, mis meeskonnaga on tegemist Nižni Novgorodi näol:

16:30

Seda 63-punktilist sauna küll väga meenutada ei tahaks, kuid siiski: Kalev/Cramo ja Lokomotiv-Kubani mängu tipphetked

16:28

Volgogradi vastu olid Nižni parimad Trey Tompkins 19 ja Semjon Antonov 16 punktiga.

15:42

Nižni Novgorodi lätlasest peatreeneri Ainars Bagatskise käsutuses on järgmine koosseis:

15:09

Kui Kalev/Cramo alistus esimeses voorus Krasnodari Lokomotiv-Kubanile koguni 51:114, siis Nižni Novgorod sai 92:85 jagu Volgogradi Krasnõi Oktjabrist.