Võrkpall

Venno ja Juhkami näitasid kontrollkohtumistes kõrget taset 

Toimetas Deivil Tserp, 13. oktoober 2014 13:09
Oliver VennoFoto: MATI HIIS
Võrkpallurite Oliver Venno ja Martti Juhkami koduklubi Innsbrucki Hypo Tiroli meeskond pidas viimastel nädalalõppudel kaks kontrollturniiri, mille tulemustega võib igati rahule jääda, kirjutab volley.ee.

Eelmisel nädalalõpul võitis Innsbrucki meeskond LUK Cupi Saksamaal Bühlis, samas linnas mängis mäletatavasti ka Juhkami möödunud hooajal. Avapäeval jäädi napilt 2:3 alla Bühlile, kuid seejärel võideti 3:1 Saksamaa tippklubi VfB Friedrichshafen ja tulemusega 3:0 tugev Türgi meeskond Istanbuli Fenerbahce. Juhkami ja Venno olid kõikides mängudes oma meeskonna resultatiivsemad.

Samal teemal

Pärast võitu Istanbuli meeskonna üle oli meeskonna peatreener Stefan Chrtiansky positiivne: "Mängisime riskeerivalt ja agressivselt ning suutsime alistada ühe Euroopa võrkpalli suurvõistkonna. Tuleb tõdeda, et tänu heale kompaktsele meeskondlikule mängule oli meie võit igati teenitud."

11.-12. oktoobril mängis Innsbruck esimese kontrollturniiri kodupubliku ees, tasuks jällegi esikoht. Laupäeval võideti poolfinaalis tulemusega 3:0 (19, 19, 23) Šveitsi klubi Lugano Dragons (riigi meister, osaleb ka EUroopa Meistrite Liigas). Pühapäevases finaalis alistati samuti tulemusega 3:0 Saksamaa meister Berlin Recycling Volleys.

Poolfinaali järel oli Chrtiansky rahul, et kodupubliku ees suudeti teenitud võit võtta: "Kolmandas geimis oli meil nö väike paus, kuid suutsime moraali tõsta ja mängu tagasi tulla. Olen eelkõige rahul meeste tegevusega rünnakul, vastuvõtul ja kolmandas geimis ka blokis."

Juhkami täpsustas volley.ee-le, mida treener "väikese pausi" all silmas pidas: "Kolmandas geimis lasime alguses lõdvaks, jäime 5-6 punktiga taha, kuid tugeva lõpuga võtsime ka viimase geimi 25:23 ära." Mängu kohta sõnas Juhkami, et otsustavaks sai Innsbrucki väiksem omavigade arv, lisades: "Ületasime vastast ka vastuvõtul (60%-46%) ja servil - surusime nad agressiivse pallinguga võrgust eemale." Venno kogus 15 punkti (rünnak 47%, 1 blokk, 2 ässa) ja Juhkami 10 punkti (rünnak 47%, vastuvõtt 60%, 1 blokk, 1 äss).

Samal teemal

05.10.2014
Meistrite liiga: Venno ja Juhkami jahivad edasipääsu, Kreek loodab mõnda võitu
28.09.2014
Martti Juhkami on Austria liiga tasemes pettunud