Henrik OjamaaaFoto: MATI HIIS
19. oktoober 2014, 14:11

Šotimaa jalgpallimeistrivõistluste 10. voorus lõi oma esimese värava pärast Motherwelliga taasliitumist Henrik Ojamaa, paraku tuli sellele vaatamata võtta koduväljakul vastu 1:3 kaotus FC Dundeelt.

Ojamaa värav sündis 62. minutil, kui külalised juhtisid juba 3:0. Kõik 90 minutit platsil viibinud Eesti koondislase positiivset mängu tõstis esile ka BBC mänguülevaade, mille järgi oli "aktiivne Ojamaa Motherwelli mängus parim asi".

7 punkti kogunud Motherwell paikneb liigatabelis eelviimasel ehk 11. kohal, Dundee on 13 punktiga 7.

Konstantin Vassiljev sekkus vahetusest 62. minutil, kuid ei suutnud oma koduklubi Gliwice Piasti päästa 0:3 kaotusest Wroclavi Slaskile. Piast paikneb Poola kõrgliigas 12 vooru järel 15 punktiga 12. kohal, Slask jagab koos Varssavi Legiaga 23 punktiga liidrikohta.

Sergei Zenjov Blackpooli koosseisu ei kuulunud, kui võõrsil kaotati 2:4 Huddersfieldile. 12 vooruga vaid 6 punkti teeninud Blackpool on hetkel ka Inglismaa esiliiga punaseks laternaks.