Mario BalotelliFoto: ADRIAN DENNIS
19. oktoober 2014, 17:24

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 8. voorus pakkusid suurepärase vaatemängu Queens Park Rangers ja Liverpool. Viimaste minutite väravasajus võttis 3:2 võidu Liverpool, kuid lisaks hilistele väravatele pakub palju kõneainet ka Liverpooli skandaalse kuulsusega ründaja Mario Balotelli järjekordne säratu esitus.

Tõele näkku vaadates oli Balotellil teisel poolajal hiilgav võimalus skoori teha ning sellega pisutki oma närbunud mainet parandada, kuid seda ei juhtunud - mees suutis mõne meetri kauguselt palli sisuliselt üle tühja värava saata!

Balotelli õnneks võttis Liverpool lõpuks siiski võidu, seejuures võidutabamus sündis kohtumise neljandal lisaminutil Steen Caulkeri omaväravast. QPRi jaoks oli kaotus seda kibedam, et vaid kaks minutit varem oli Eduardo Vargas suutnud seisu 2:2 viigistada.

Võit tõstis Liverpooli 13 punktiga 5. kohale, QPR on 4 punktiga jätkuvalt viimane ehk 20.