Mart TiisaarFoto: TEET MALSROOS
20. oktoober 2014, 16:48

Mart Tiisaar jätkab Soomes võimsalt

Mart Tiisaare koduklubi Kuopio Leka Volley teenis Soome võrkpallimeistrivõistlustel ühe võidu ja ühe kaotuse, alla jäädi tugevale VaLePale ja võit võeti Oulu Etta vastu.

Esmalt kaotas Leka "kuivalt" 0:3 ühele tänavusele tiitlipretendendile Sastamala VaLePa-le, kuid geimid kulgesid tasavägiselt ja LEKA kogus 23, 22 ja 28 punkti. Võitjate parimad olid ameeriklane Matthew Pollock (14/+12), hollandlane Sjoerd Hoogendoorn (13/+3) ja Soome koondislane Olli Kunnari (13/+5). Tiisaar oli 21 punkti ja +11 kasuteguriga jällegi üleplatsimees, vahendas Volley.ee.

Seejärel oldi aga võidukad, kui 3:0 (21, 23, 22) oldi üle Oulu Etta meeskonnast. Jällegi oli oma meeskonna resultatiivseim Tiisaar, kes kogus 52%-lise rünnaku juures 25 punkti ja näitas kasutegurit +16.

Soome naiste kõrgliigas alistasid Anu Ennok ja Salo Viesti võõrsil peetud mängus Oriveden Ponnistuse 3:0, geimides loovutati vaid 14, 13 ja 17 punkti. Ennok tegi kaasa kogu mängu, kogus 8 punki ja näitas kasutegurit +5.