Bayern tähistabFoto: STEFANO RELLANDINI
Uudised
21. oktoober 2014, 23:45

Uskumatu väravasadu Meistrite liigas: Bayern ja Šahtar tagusid seitse, Chelsea kuus

Pärast kolmenädalast pausi jätkati mängudega jalgpalli Meistrite liigas, kui kohtumisi peeti E-, F-, G- ja H-alagrupis. Oli pöörane õhtu: kaheksas mängus löödi kokku 40 väravat ehk 5 (loe: viis) väravat mängu kohta.

23:40

Märksa olulisemad viimaste minuti väravad sünnivad aga Küprosel ja Saksamaal: Edinson Cavani viib PSG APOEL-i vastu 1:0 juhtima, üleminutitel realiseerib Schalke vahetusmees Eric Maxim Choupo-Moting penalti Sportingu vastu ja Schalke ees 4:3.

23:38

Barcelona ei jäta siiski midagi juhuse hooleks ning päris lõpu eel lööb Sandro Ramirez 3:1.

Chelsea ei jäta ka midagi juhuse hooleks ning Eden Hazard lööb veel 6:0

23:32

Pinget Barcelonasse: Anwar El-Ghazi lööb kaks minutit enne kohtumise lõppu Ajaxi kaotusseisu minimaalseks.

Chelsea saab samal ajal kirja viiendagi kolli, sedapuhku realiseerib penalti Eden Hazard.

23:32

23:28

Šahtar ei taha Bayernist kehvem olla ja lööb BATE-le seitsmenda - ja see on nüüd Luiz Adriano viies värav;

Sporting viigistab Schalke vastu 3:3 (78. Adrien SIlva)

ning Porto läheb Bilbao vastu 2:1 juhtima (75. Ricardo Quaresma)

23:25

... ja seejärel Xherdan Shaqiri 7:1

23:24
OptaJoe

5 - Luiz Adriano is the second player to score five goals in a Champions League game, after Lionel Messi. Rampant.

23:23

Bayern viitsib veel, täpsemalt nüüd on vahetusmeeste kord särada.

Esmalt teeb Frank Ribery 6:1...

23:21
OptaJoe

RT @OptaPaolo: 813 - Prior to Gervinho's goal, Bayern had not conceded goals for 813 minutes in all competitions. Consolation. #ASRFCB

23:15

Maribor ei saa Chelsea vastu ka penaltit sisse löödud...

23:15
OptaJoe

4 - The last four penalties @PetrCech has faced in the Champions League have not been scored (excluding shootouts). Wall.

23:13

Sporting vähendab Schalke vastu kaotusseisu 2:3-le (64.(pen) Adrien Silva)

23:10

Viimaks saab Roma oma (au)värava kätte, selle autoriks 66. minutil ei keegi muu kui Gervinho. Kuid mis hilja, see hilja.

23:06

Schalke asub Sportingu vastu 3:1 juhtima (60. Benedikt Höwedes)

23:04

Ei saa AS Roma mängijad isegi mõne meetri kauguselt palli Neueri selja taha - taas hiilgav võimalus Gervinhol, kuid Bayerni puurilukk suudab imelisel kombel elevandiluuranniklase löögi püüda.

23:03

Bilbao viigistab mänguseisu 1:1 Porto vastu (58. Guillermo Fernandez Hierro)

23:01

Teise poolaja esimesed väravad lüüakse grupis G: Schalke läheb Klaas-Jan Huntelaari tabamusest 2:1 juhtima Sportingu vastu, Mariobor saab Londonis maha omaväravaga ja Chelsea juhib 4:0.

Roomas samalm ajal head võimalused auväravaks, kuid Gervinho löök raksub postis ning Florenzi kihutab oma võimaluse vastu Neuerit.

22:46
OptaJoe

5-0 - On the two occasions that Bayern Munich have been 5-0 up at HT in a CL match, Rudi Garcia has been the opposing manager. Nightmares.