Euroopa liiga mängul läks kismaksFoto: Jan Koller
24. oktoober 2014, 10:41

VIDEO ja GALERII: Euroopa liiga kohtumine katkestati fännide kisma tõttu 40 minutiks

Eile toimunud jalgpalli Euroopa liiga mängul Bratislava Slovani ja Praha Sparta vahel puhkesid tribüünil rahutused, mis sundisid kohtuniku matši 40 minutiks peatama. Pärast märulipolitsei sekkumist mäng siiski jätkus, Sparta võitis 3:0.

Fännid hakkasid teineteise suunas ning väljakule tõrvikuid pilduma kohtumise 41. minutil, mispeale peatas Rootsi kohtunik Martin Stombergsson matši. Mängijad saadeti seejärel riietusruumi, kuniks märulipolitsei olukorra kontrolli alla on saanud. Enamjaolt tühjade tribüünide ees võitis Sparta lõpuks 3:0.

Tegemist oli Slovani ja Sparta esimese kohtumisega alates Tšehhoslovakkia lagunemisest 1993. aastal.